Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Білкова дієта

Білкова дієта

 

Білок є дуже важливим компонентом будь-якої дієти , так як білок містить необхідні амінокислоти , які необхідні для виготовлення клітин в нашому організмі , таких як м’язи , нігті і волосся . Якщо у вас є інфекція або якесь захворювання , то вам слід розглянути білкову дієту для того , щоб замінити відсутній білок. Маленькі діти потребують продуктах з високим вмістом білка , а так само в дієтичному харчуванні , через їх швидкого зростання тіла.

Якщо ви один з тих , хто хоче втратити частину жиру і замість цього наростити м’язову масу , знайте , що для цього знадобиться час . Якщо ви вживаєте білок , і він не використовується для відновлення або побудови м’язової тканини , він буде виходити у вигляді жиру або перетворити себе в енергію. Таким чином , на додаток до білкової дієти , вам все одно доведеться здійснювати , як силові тренування , так і аеробіку.

У білкову дієту повинно входити від 10 до 15 відсотків продуктів з високим вмістом білка. Таким чином , якщо в середньому людина споживає близько 1500 калорій в день , білка слід вжити 56 грам . Основними компонентами в меню білкової дієти входять яйця , м’ясо і риба. Однак, що стосується яєць , зокрема , найбільш амінокислот яйця міститься в яєчному білку , а в жовтку немає достатньо поживних речовин , і відсутній білок . Це може привести до запорів і дівертікулітах , а також підвищити ваші шанси на отримання деяких видів раку. Деякі продукти , які входять в білкову дієту , такі як молочні продукти і червоне м’ясо , мають небажаний холестерин. Деякі експерти стверджують , що довгострокові дієти можуть привести до захворювань серця. Білкова дієта може також посилити проблеми з нирками або печінкою , тому що ця дієта може бути важка для вашого організму , щоб усунути всі відходи створені білковим обміном .

Таким чином , ви повинні вибрати ваш протеїн мудро і дотримуватися плану дієти з високим вмістом білка , всього за короткий час. Існують деякі хороші продукти з високим вмістом білка це шкура курки , риба , нежирна свинина або яловичина , молочні продукти з низьким вмістом жиру. Крім того , якщо у вас діабет , захворювання печінки або нирок , якщо у вас є хронічне захворювання і ви приймаєте ліки , або , якщо ви вагітні або годуєте грудьми , ви повинні проконсультуватися з лікарем перед початком білкової дієти.