Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Чи потрібна довідка в спортзал ?

Чи потрібна довідка в спортзал ?

10-dovidka-086-oСьогодні для всіх обов’язковою є довідка в спортзал. Вона регламентує заняття в спортивних секціях і видається при відсутності протипоказань. Не можна навантажувати організм, якщо є:

  • серйозні проблеми з фізичним розвитком;
  • нервово-психічні недуги;
  • розумова відсталість;
  • травми;
  • деякі види захворювань внутрішніх органів.

Лікар приймає рішення про видачу документа для спортзалу на основі дослідження та збору анамнезу. Іноді є просто обмеження для заняття окремими видами спорту. У цьому випадку довідку в спортзал випишуть, але позначать коло протипоказань. Наприклад, боксом можна займатися при короткозорості, але гімнастика не є обмеженням, якщо немає змін на очному дні. Абсолютним протипоказанням для спорту є туберкульоз, але люди після завершення лікування і зняття з диспансерного обліку можуть повернутися до занять.

 

Громадяни, впевнені у відсутності у себе протипоказань, часто до отримання цього документа відносяться формально. Вони шукають альтернативні способи отримання потрібного бланка. Сьогодні можна не стояти в багатогодинних чергах, хвилюватися через записи до лікаря. Довідку , яка відповідає всім  правилам заполнения медицинской справки формы 086/у Ви можете отримати у нас  . Її вартість є невисокою, тому повністю виправдовує себе. Фахівці випишуть лікарський висновок в будь яку установу, при необхідності позначать обмеження, якщо вони є. Отримати медичну довідку можна за один день з доставкою додому.

 

Як отримати медичну довідку в спортзал?

Оформляється медична довідка в спортзал не тільки в поліклініці, а й приватних медичних центрах, а також у профільних установах. Іноді лікар працює і при оздоровчому комплексі. У цьому випадку він може спостерігати за станом здоров’я під час тренувань у спортзалі, відстежувати роботу серця і артеріальний тиск. Іноді він сам видає медичну довідку в спортзал, але така послуга є в більшості випадків платною.

Якщо після спортзалу ви вирішите відвідувати басейн, то потрібно не тільки медичний висновок терапевта і лікаря за основним профілем захворювання, але і дерматолога. Жінкам обов’язково доведеться відвідати і гінеколога.

Особливості оформлення медичної довідки в спортзал

Для спорту дитині теж потрібно бланк про відсутність медичних показань. Його зазвичай заповнює педіатр. Якщо батьки не принесуть вчасно документ, то тренер має право не допустити до занять. Тому медична довідка для спорту виписує перед першим заняттям. Для дорослих і дітей вона діє протягом одного року. Після закінчення цього періоду доведеться знову відвідати лікаря.

Бажано здійснювати попередній, поточний і результуючий контроль здоров’я. Це дозволить індивідуально підбирати програму занять, відстежувати зміни, які відбуваються в організмі. При цьому немає необхідності кожного разу отримувати нову медичну довідку для спорту.