Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Де можна купить Shellac в Києві

Де можна купить Shellac в Києві

Купить shellac в Киеве

Не так давно в косметологічної індустрії з’явилася можливість покриття нігтів дуже цікавим способом, що забезпечує довгий красиве покриття на нігтях , яке тримається цілих два тижні . Назва цього чарівного покриття ” Shellac ( Шелак ) ” . Купить shellac в Києві можна в офісі фірми harmony-nails а також на сайті harmony-nails.com.ua

Переваги покриття шелак полягають у наступному:
1 . Покриття , не важно , будь воно кольорове , або прозоре залишається на нігтів від двох тижнів і більше;
2 . Дане покриття дуже швидко сохне , за рахунок того , що руки поміщаються в LED лампу ;
3 . Покриття ” Shellac ” чудово зміцнює нігтьову пластину , і , тому використовувати це чудово покриття можна людям різного віку ;
4 . У гелевих лаків ” Shellac ” велика палітра кольорів , яка допоможе вибрати колір для нанесення на нігті абсолютно під будь-який наряд і сезон ;
5 . П’ятим , і напевно не менш важливим плюсом цього покриття є простота його зняття з нігтя , крім цього , хочеться зауважити , що склад покриття не містить у своєму складі незрозумілих хімічних компонентів , наприклад , таких як толуол . Погодьтеся , для тих людей , які володіють тонкими і ламкими нігтями це важливо.

Необхідно також зауважити , що для тих хто стурбований ламкістю нігтів , а таких , повірте немало – це один єдиний вихід. Ті , хто хоч раз пробував нарощувати нігті звичайним гелем знають, що їх зняття з нігтя , а також вид після зняття досить неприємні. І ось саме тому , дана технологія покриття для нігтів була створена компанією ” КНС і GELISH ” .

Крім всіх вищеназваних плюсів таке покриття дозволяє ущільнити нігті , при цьому він не робить їх важкими і виглядає покриття дуже природно.

Кожній представниці жіночої статі необхідно випробувати на собі дане покриття . Слід зазначити , що і після педикюру його можна наносити на нігті ваших ніг , а на ногах все буде триматися ще довше.

Ще один важливий плюс покриття , про який йде мова – це те , що ні за його зняття , ні при нанесенні не потрібно спилювати шари нігтьової пластини , що власне кажучи і дає нігтя під покриттям зміцнитися ще більше. За рахунок відсутності в ньому будь-яких хімічних компонентів , гелевий лак абсолютно нешкідливий і від нього не буває алергічних реакцій. Крім цього він не має різкого запаху , як наприклад , акрил.

За рахунок свого нескладного нанесення на поверхню нігтя , манікюр з покриттям ” Shellac ” робиться вкрай швидко. Це дозволяє зайти в салон перед роботою або до відпустки.

Незважаючи на те , що це не звичайний лак , до якого всі звикли , а дуже складний гібрид з лаком і гелем , з ним все одно можна робити на нігтях що завгодно. І місячний френч , так поширений останнім часом , і звичайний французький манікюр , і будь-який красивий дизайн на нігті. Завдяки тому , що покриття запечатується до краю нігтя він не має властивості сколюватися як звичайні лаки.

Загалом , підвівши підсумок слід дати пораду всім , хто має намір робити собі шелак ; насправді , краще даного інноваційного дзеркального покриття нічого не винайшли , і вона на даний момент користується величезним попитом , а те, що має попит , завжди добре.