Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Дієта трьох продуктів : вівсянка + яблука + сир

Дієта трьох продуктів : вівсянка + яблука + сир

Дієта трьох продуктів : вівсянка + яблука + сир

Дієта трьох продуктів : вівсянка + яблука + сир

Дієта схуднути з користю для організму ? Напевно вас не раз відвідувало  це питання. Пропонована вам дієта трьох продуктів поєднує в собі користь вівсянки , яблук і сиру , тому просто не може завдати шкоди. Ефективність же цієї методики не підлягає сумніву.

Коротко про користь продуктів дієти

Вівсянка – джерело клітковини , складних вуглеводів , корисних мінералів і вітамінів. Харчові волокна нормалізують діяльність кишечника і позбавляють від почуття голоду.

Сир – це джерело легкозасвоюваних білків і необхідних організму жирних кислот. Завдяки тому , що білкова їжа вимагає витрати енергії на своє переварювання , створюється додатковий стимул для схуднення. Оскільки протеїни є головним будівельним елементом тканин м’язів , навіть низька калорійність раціону за наявності в ньому сиру не приводить до виникнення в’ялості тіла.

Яблука насичують організм вітамінами і мінералами. Завдяки наявності клітковини і пектинів , цей корисний продукт нормалізує діяльність кишечника і виводить з організму холестерин. Щодня вживаючи яблука можна стабілізувати рівень цукру в крові і нормалізувати обмін речовин.

Раціон дієти на трьох продуктах

• Сніданок : порція пісної вівсяної каші , а також пара яблук
• Обід : порція пісної вівсяної каші з додаванням 1 ч.л. натурального меду , а також нежирний сир – 100 г і яблука – 3 шт.
• Вечеря: яблука – 3 шт. і нежирний сир – 100 г

Протягом всієї дієти можна пити трав’яні настої , будь чаї та негазовану воду. Кожен третій день допустимо додавати в денний раціон 300 г зелених овочів ( бажано в полудень , але не в вечеря).

Результативність і тривалість дієти трьох продуктів

Тривалість дієти трьох продуктів – 7-10 днів. Повторити її можна як мінімум через місяць. Втрата ваги складає 0.5-1.5 кг в день (результат залежить від початкового ваги і від термінів схуднення – чим довше сидиш на дієті , тим повільніше йде вага ) .

Вдосконалений варіант дієти

Дієтологи визнають , що меню цієї дієти містить всі необхідні елементи , проте рекомендують додати до рідкому раціону нежирне молоко або будь-який кисломолочний напій. Це лише збільшить користь дієти , практично ніяк не вплинувши на результат.

Дієта трьох продуктів відома вже давно – вона дозволяє худнути , не переводячи організм в режим економії. Вага йде стабільно , та й утримати результат не так вже й складно – досить харчуватися збалансовано і раціонально. Бажаємо вам удачі!