Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Дитячі молочні суміші, їх види та застосування

Дитячі молочні суміші, їх види та застосування

Користь материнського молока для новонародженої дитини незаперечна. Але не всі діти можуть його отримувати. Чим в таких випадках годувати немовля?

У минулі століття мами годували своїх дітей коров’ячим або козячим молоком, розведеним з водою або круп’яних відваром. Однак наука довела, що немовлятам воно протипоказане через його невідповідність фізіологічним особливостям шлунково-кишкового тракту новонародженої дитини.

Коров’яче і козяче молоко мають незбалансований склад, що характеризується високим вмістом білка, кальцію, натрію та інших речовин, не потрібних в такій кількості малюкові, а вміст поліненасичених жирних кислот та інших мікроелементів і вітамінів, необхідних для повноцінного розвитку дитини, в такому молоці дуже незначне. Воно погано засвоюється немовлям, викликає серйозні порушення травлення і алергічні реакції.

Ми раді запропонувати вам сухі молочні суміші, а також молочні суміші, вже готові до вживання, суміші з різними добавками, гіпоалергенні, соєві- всього різновидів дуже багато, але головне, що всі вони присутні в нашому асортименті. Вся продукція, представлена ​​в нашому каталозі, надана провідними виробниками зі світовими іменами. Так, в нашому інтернет магазині ви можете купити молочні суміші Bebi,Friso, HiPP,Humana, Kabrita, Milupa, Nestle, Nutrilon, Similac багато інших. Перш ніж потрапити на ринок, кожна марка молочної суміші проходить ретельні дослідження, щоб виключити найменші побічні ефекти. Купити молочні суміші, не виходячи з дому, сьогодні більш ніж просто: досить зайти на сайт http://pampik.com/category/molochnyie-smesi  ! Оформіть замовлення, і наші експедитори доставлять його до ваших дверей .

 

Найкраща їжа для малюка, в разі неможливості одержання материнського молока, – адаптовані дитячі молочні суміші.

Сучасні виробники дитячого харчування випускають найрізноманітніші суміші для годування дітей буквально з перших днів їхнього життя. Звичайно, навіть самі високоякісні дитячі молочні суміші не можуть зрівнятися з молоком мами, але фахівці в області виробництва харчування для дітей, спільно з вченими-медиками, постійно вдосконалюють їх склад, намагаючись зробити максимально схожими з материнським молоком.
Адаптовані молочні суміші бувають сухі (порошкоподібні) або рідкі (готові до вживання), в залежності від складу виділяють суміші для здорових дітей і для дітей, що мають проблеми зі здоров’ям або розвитком.

  • Дитячі суміші для новонароджених виробляються, як правило, з коров’ячого молока. Однак спосіб їх промислового виготовлення знижує до прийнятного рівня змісту одних важливих елементів (зокрема, білка і солей), і підвищує ступінь змісту інших (мікроелементів, вітамінів, вуглеводної складової). Такі суміші зазвичай дають здоровим малюкам. Деякі види сумішей для дітей збагачують різними мікроелементами, наприклад, залізом – для малюків, схильних до анемії.
  • Але не всім немовлятам підходять для вигодовування молочні суміші. Все більша кількість сучасних дітей страждають від алергії на молоко, або від лактазной недостатності. При таких діагнозах, встановлених лікарем, дитину не можна годувати грудним молоком або звичайними молочними сумішами. Для цих діток виробники випускають лікувальні дитячі суміші для новонароджених. Малюкові з лактазной недостатністю лікар призначить харчування низьколактозні або безлактознимій сумішами, а при наявності у дитини алергічної реакції на молочний білок – соєву дитячу суміш, яка містить соєвий ізолят (максимально очищений соєвий білок).
  • Соя Містить білок, що нагадує за своїм складом м’ясної, при цьому він вільний від холестерину, властивого м’ясному білку. Але, на жаль, не кожному малюку з вищеназваними захворюваннями підходить і замінник грудного молока на основі сої. У деяких немовлят ця суміш викликає здуття, посилене газоутворення, метеоризм. Соя може спровокувати і алергічні реакції.
  • Якщо малюк страждає непереносимістю коров’ячого молока, то непоганою альтернативою звичайним молочним сумішам може стати дитяча суміш, виготовлена ​​на основі козячого молока. Склад коров’ячого молока відрізняється козячого, яке більш наближене до жіночого, і краще засвоюється дітьми. Багато дітей, володіючи підвищеною чутливістю до білків коров’ячого молока, добре переносять козяче. Дитячі суміші на козячому молоці ефективні і при кишкових кольках, метеоризмі, наполегливому відрижці дітей, викликаних застосуванням звичайних молочні суміші.
  • Для дітлахів з функціональними розладами травлення педіатр запропонує придбати дитячі суміші з пребіотиками – речовинами, дуже ефективно стимулюють розвиток і зростання малятка за рахунок впливу на певні види бактерій, що живуть в організмі дитини.
    Пребіотики не варто плутати з пробіотиками – культурами різних корисних бактерій, які привносяться в дитячі молочні суміші для нормалізації мікрофлори в кишечнику малюка. Такі суміші також виробляються різними компаніями, і показані вони для годування страждають кишковими інфекціями діток.

До підбору сумішей для свого малятка батьки повинні поставитися з усією серйозністю, закликавши на допомогу дитячого лікаря. Правильно обрані і своєчасно застосовані дитячі суміші, особливо що відносяться до категорії лікувальних, сприяють повноцінному розвитку малюка і підвищенню якості його життя (при наявності яких-небудь захворювань або ускладнень розвитку).