Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Турбослім – альфа

Турбослім – альфа

ФІРН дієта Лариси Доліної - 12 кг за 9 днів

ФІРН дієта Лариси Доліної – 12 кг за 9 днів

Турбослім альфа – біологічно активна добавка, що сприяє прискоренню обміну речовин. Що входить до складу препарату , наскільки він ефективний? Цим питанням присвячена наша стаття .

Склад препарату Турбослім – альфа

БАД Турбослім виробляється компанією евалар ( Росія ) , що спеціалізується на випуску натуральних препаратів для підтримки і зміцнення здоров’я . Харчові добавки виготовляються з високоякісного екологічно чистої сировини мінерального , рослинного і тваринного походження.

Даний препарат для схуднення включає в свій склад наступні компоненти (з розрахунку на дві таблетки) :

– Альфа- ліпоєва кислота – 60 мг ;
– L- карнітин – 300 мг ;
– Вітаміни В1 , В2 , В5 , В6 ( 1,5 мг , 1,8 мг , 5 мг і 2 мг відповідно).

Використовується препарат для прискорення обмінних процесів ( це сприяє схудненню ) .

Інструкція по застосуванню

Турбослім – альфа для схуднення випускається у формі таблеток ( 20 таблеток по 0,55 г). Рекомендована норма прийому: по 2 таблетки раз на добу ( до їжі). Оптимальна тривалість курсу : 4 тижні ( 1 місяць). Якщо необхідно підтримати ефект , то курс можна повторити після невеликої перерви .

протипоказання

Не рекомендується приймати дану добавку для схуднення в період вагітності та годування груддю. Вона протипоказана при індивідуальній непереносимості компонентів. У будь-якому випадку перед застосуванням препарату варто проконсультуватися з лікарем.

Корисні властивості компонентів препарату для схуднення Турбослім альфа

L- Карнітин

L- Карнітин ( левокарнітіна ) – витаминоподобна   речовина, схожа за своїми характеристиками з вітамінами групи В. Карнітин синтезується в організмі людини – він присутній в тканинах м’язів і печінки. У фармакології левокарнітіна використовується для прискорення метаболічних процесів і для активізації жирового обміну .

Ця речовина варто застосовувати короткими курсами – при тривалому прийомі знижується вироблення власного L- карнітину і виникає необхідність у штучному заповненні дефіциту .

Харчовими джерелами даної речовини є: риба , сир , м’ясо , молоко , птиця і сир. Часто L- карнітину , що надходить з їжею , недостатньо , тому прийом аптечних препаратів себе виправдовує.

Альфа -ліпоєва кислота

Альфа -ліпоєва кислота ( тиоктовая кислота) – речовина, що відноситься до групи вітамінів . Альфа -ліпоєва кислота є сильним антиоксидантом , вона бере участь в окисленні піровиноградної кислоти , сприяє зниженню рівня глюкози в крові та збільшенню норми глікогену в печінці , стимулює обмін холестерину , бере участь у регулюванні вуглеводного та ліпідного обміну .

вітамін В5

Вітамін В5 ( пантотенова кислота) відіграє основну роль у процесах окислення , а також бере участь у метаболізмі білків , жирів , вуглеводів. Ця речовина потрібна для обміну амінокислот , а також для синтезу жирних кислот , ацетилхоліну , гістаміну , гемоглобіну.

вітамін В6

Вітамін B6 синтезується в організмі кишковою мікрофлорою . Він бере участь у процесах засвоєння глюкози , а також у білковому і жировому обміні. Даний вітамін необхідний для нормального функціонування печінки.

вітамін В2

Вітамін B2 необхідний організму :

– Для підтримки функції щитовидної залози;
– Для утворення антитіл і еритроцитів ;
– Для поліпшення репродуктивних функцій.

Цей важливий вітамін необхідний для підтримки нормального стану нігтів , шкіри , волосся.

вітамін В1

Вітамін B1 ( тіамін) бере активну участь у процесах метаболізму жирів і вуглеводів. Він необхідний для нормальної роботи серця , травної та нервової систем . Тіамін не накопичується в організмі. Його дефіцит провокує появу таких симптомів , як:

• М’язова слабкість
• Запори
• Оніміння кінцівок
• Дратівливість і забудькуватість

Відгуки про Турбослім – альфа

Відгуки про препарат дуже суперечливі. Деякі люди абсолютно впевнені в ефективності Турбосліма альфа . На їх думку , препарат не тільки допомагає схуднути , але й збільшує витривалість. Часто його приймають спортсмени.

Існують люди ( в тому числі і фахівці – фармацевти ) , які вважають препарат абсолютно марним ( а можливо – і потенційно небезпечним ) .

Такі біологічно активні добавки забезпечують лише тимчасовий результат , і по закінченню курсу рівень метаболізму повертається на колишній рівень. Прискорити метаболізм можна , підсиливши рухову активність.

Що стосується прийому вітамінних препаратів групи В , то далеко не завжди він виправданий. Деякі з них синтезуються в організмі , а можливий дефіцит заповнюється продуктами харчування. Без узгодження з лікарем вітамінні добавки приймати не можна.