Ви знаходитесь тут: Головна > ФІТНЕС > Фітнес-вправи для підвищення лібідо

Фітнес-вправи для підвищення лібідо

Фітнес-вправи для підвищення лібідо

Фітнес-вправи для підвищення лібідо

«Жіночий організм – унікальне творіння природи.Він як музичний інструмент – коли чудово налаштованиі дбайливо зберігається, видає чарівну мелодію,наповнюючи душу і тіло  любов’ю »

Юлія Нікітіна

Зниження лібідо – розлад статевої функції, яке характеризується зниженням або повною відсутністю статевого потягу.

До зниження лібідо може призвести маса факторів: поганий  або стабільний настрій, низька або дуже високе фізичне навантаження, емоційний фон, зміна сезонів і кліматичних зон, загальні захворювання організму, ендокринні порушення, побічні ефекти деяких ліків, вроджена патологія, тривале  сексуальне утримання, вагітність , годування грудьми, молочниця, менопауза, занижена самооцінка, а також куріння, зловживання алкоголем, незбалансоване і неповноцінне харчування.

Ця проблема негативно позначається не тільки на інтимному житті людей, але і на їх фізичному та емоційному здоров’ї, так як нормальна сексуальна активність дозволяє надовго зберегти молодість і красу. За статистикою, 43% жінок у віці до 60 років страждають від тих чи інших сексуальних дисфункцій.

Для підвищення лібідо потрібно, щоб внутрішні органи працювали правильно і гормональний фон не був порушений, для цього необхідно зміцнювати м’язи в області тазу і живота, посилити циркуляцію крові в цих зонах щоб уникнути застійних процесів.

Регулярні фітнес-тренування не тільки дадуть тобі впевненість у собі, що безперечно підвищить твою сексуальну активність, але і сприятимуть зміцненню перерахованих вище м’язів, а це дозволить у свою чергу отримувати значно більше задоволення від інтимної близькості. Також заняття фітнесом допоможуть тобі навчитися відчувати свої м’язи, управляти своїм тілом, що дозволить підвищити чутливість. Але це не означає, що тобі   потрібно днями і ночами вимотувати себе тренуваннями, навпаки, тренуйся кілька разів на тиждень, отримуючи задоволення від тренувань, заряджайся  енергією. Якщо ти почнеш тренуватися регулярно, то вже через кілька тижнів відчуватимеш приплив сил і приємне відчуття ейфорії, яке буде наповнювати тебе по закінченню тренування. Твоя впевненість у собі буде підвищуватися з кожним днем, а паралельно з нею підвищитися і сексуальне бажання.
У домашніх умовах можна виконувати кілька нескладних вправ, які допоможуть тобі підвищити лібідо.

Перша вправа. Сядь зручно. Розслабся. Потім стисни якомога сильніше м’язи сідниць і промежини на 5 секунд. Після цього знову розслабся. Повторити необхідно 20-30 разів. Виконувати цю вправу можна де завгодно, навіть у громадському транспорті.

Друга вправа допоможе підвищити рухливість хребта, а так само воно сприяє розтягуванню м’язів талії і спини. Прийми позу кішки. Для цього встань на карачки і як можна сильніше прогни спину. Утримуй це положення протягом 15-20 секунд. Максимально втягни живіт і затримай дихання. Повернися у вихідне положення. Після цього потрібно прогнути спину в протилежну сторону і також затриматися на 15-20 секунд. Повторити дану вправу потрібно 8-10 разів.

Третя вправа. Ляж на живіт. Ноги з’єднати разом. Обома руками вхопитися за кісточки. Постарайся потягнути їх на себе. Прогніть  при цьому тулуб, а голову запрокінь назад . Залишайся в цій позі кілька секунд.

Четверта вправа. Стань біля стіни так, щоб п’яти, сідниці і спина її стосувалися, розслабте тіло. Стисни сідниці і втягни живіт так, щоб таз відірвався від стіни. Постій в такому положенні 5-10 секунд, а потім повернися у вихідну позицію.

Пам’ятай про халахуп, він теж дуже хороший при роботі з м’язами тазу і живота, але крутити його потрібно в дві сторони не менше 30-45 хв.

Всі ці вправи категорично заборонені під час вагітності!

Виконуй вправи регулярно, відвідуй фітнес-тренування, люби себе і ти побачиш, як непомітно для тебе підвищиться твоє лібідо, налагодиться або покращиться твоя інтимне життя, ти станеш більш розкутою і відкритою.