Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Хвороби з якими не Беруть в Армію

Хвороби з якими не Беруть в Армію

До військової служби зараз ставляться по-різному. Хтось вважає своїм обов’язком відслужити в армії, а хтось шукає будь-яку причину, щоб не надіти кирзові чоботи. Сучасна медицина представляє величезний перелік захворювань, з якими не беруть в армію.

Слід зазначити, що є кілька категорій придатності до військової служби.

  • Перша чи А означає, що хлопець здоровий і придатний для служби в армії.
  • Друга або Б сигналізує про незначні обмеженнях або серйозні проблеми зі здоров’ям.
  • Третя або В означає обмежену придатність до служби. При даній категорії призовник зараховується у запас.
  • Четверта або Г позначає тимчасову непридатність. Молодій людині надається відстрочка до абсолютного одужання.
  • П’ята або Д свідчить про повну непридатність до служби.

 

Найчастіше, щоб вести успішний бізнес і бути впевненим у завтрашньому дні необхідно знати все про вартість валюти на сьогодні і завтра. Ціни на нафту весь час змінюються ,простежити динаміку зміни цін, прогнози на найближче майбутнє, а також зробити висновки про те, що чекає завтра Ви можете у нас . Знаючи курс нефти онлайн  – Ви прогнозуєте свій завтрашній день  та неминучий успіх!

 

Отже, які ж хвороби, з якими не беруть в армію?

Перелік протипоказань величезний, тому обмежимося лише захворюваннями, з причини яких призовнику присвоюють третю або п’яту категорії.

За наявності у призовника кишкових інфекцій, бактеріальних і вірусних хвороб, бактеріальних зоонозів, вірусних хвороб, які передаються членистоногими або викликаються хламідіями, гепатиту, черевного тифу, хронічної дизентерії, паратифу, ехінококозу, токсоплазмозу, сальмонельозу, трихоцефальозу, геморагічної лихоманки придатність його обмежується.

Якщо молода людина хвора на туберкульоз, першим і вторинним сифілісом, актиномікоз, гістоплазмозом, кандидозом внутрішніх органів, кокцідіоідоза, споротрихоз, його також відносять до категорій В або Д.

Носіям ВІЛ інфекцій, СНІДу та онкологічним хворим людям не місце в лавах захисників Вітчизни.

Призовники з ожирінням, починаючи з другої стадії, подагрою, цукровим діабетом, захворюваннями щитовидної залози, психічними розладами різної природи теж не придатні.

Хвороби, з якими не беруть в армію, доповнюються шизофренією і активними психозами, Паранояльний розладом особистості, епілепсію та розумовою відсталістю, наркоманію та хронічний алкоголізм, менінгітом, поліомієлітом, енцефалітом, розсіяним склерозом.

За наявності черепних крововиливів, розладів пам’яті, мислення, транзиторною ішемії мозку, явищах паркінсонізму, а також травм спинного і головного мозку, травм периферичних нервів, різко вираженої атрофії м’язів молода людина не може призиватися на військову службу.

Захворювання, з якими не беруть в армію, включають сліпоту або дуже значне зниження зору, фізіологічні патології, глухонімоту і глухоту, гіпертонічну і ішемічну хворобу, бронхіальну астму. При невиліковне комбінованому пороці серця, нейроциркуляторної дистонії і стійких вегетативно-судинних розладах і порушенні ритму серця молодій людині не дозволять служити в армії.

Різні пошкодження гортані і порушення дихальної та голосової функцій, дефектні кінцівки або їх відсутність, порушення функцій стоп і їх деформація, наявність травм внутрішніх органів і обезображивающих особа рубців доповнюють хвороби, з якими не беруть в армію.

Крім того, якщо у призовника цироз печінки, виразкова хвороба шлунка, грижа різних ступенів, непрохідність кишечника , спазми стравоходу, поліпи, тріщини і анальних свищі, випадання прямої кишки, екзема, нейродерміт, псоріаз, хвороба Рейтера, Бехтєрєва і гранулематоз Вегенера, рецидивуючий набряк Квінке, хронічна кропив’янка і різні хвороби хребта, то він визначається в обмежені групи здоров’я. Хвороби, з якими не беруть в армію, не обмежуються перерахованим вище списком. Повний перелік захворювань завжди розміщений у військкоматі.