Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Кетамін для схуднення

Кетамін для схуднення

Желаете иметь сильные и здоровые волосы? Ищете хороший шампунь? Читайте о лошадиная сила шампунь отзывы citykey.net , только чесные отзывы покупателей.

Кетамін для схуднення

Кетамін для схуднення

Касторка у більшості людей асоціюється з проносним засобом. А чи можна використовувати касторове масло для схуднення? Можна і наша стаття поділиться з вами цією корисною інформацією.

Що таке касторове масло?

Не всі знають , що касторка – це масло рицини . А відноситься ця рослина до сімейства Молочайні . Незважаючи на настільки грізне спорідненість , масло рицини дуже корисно. Воно включає до свого складу цілих три види жирних кислот :

• Насичені жирні кислоти : стеаринова , пальмітинова
• Мононенасичені жирні кислоти : рицинолевая , олеїнова
• Поліненасичені жирні кислоти : лінолева

Даний засіб використовували як проносне ще наші предки. При прийомі всередину масло рицини подразнює вплив на рецептори товстого і тонкого кишечника , що і викликає посилення перистальтики і забезпечує проносний ефект . Дія касторки не можна назвати миттєвим – повинно пройти як мінімум 5-6 годин після прийому.

Ефект схуднення за допомогою касторової олії

Кетамін – це лише допоміжний засіб, що підсилює ефективність дієти. Воно допомагає очистити організм від шлаків і інших непотрібних накопичень , а також поліпшити обмін речовин і нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту . Крім вживання всередину , з метою схуднення касторове масло використовують і зовнішньо.

Вживання касторової олії всередину

У цих цілях касторку вживають лише раз на тиждень , випиваючи 1.5 ложки даного засобу натщесерце (масло можна замінити капсулами – їх прийом робить той же ефект , але не викликає неприйняття ) . Фахівці вважають таку дозу найбільш прийнятною – збільшувати її або пити касторку частіше не має сенсу.

Масаж з використанням касторової олії

Масаж за допомогою касторової олії позбавить від початкової стадії целюліту , поліпшить стан шкіри і зробить менш помітними неестетичні розтяжки , що залишилися після активного скидання ваги. Варто пам’ятати , що масло наносять на шкіру в теплому вигляді (воно має досить густу консистенцію ) . Масажні рухи можуть бути різними – задіюється щипкова техніка , виконуються погладжування , розтирання , поплескування . Перед процедурою не завадить розігріти тіло , постоявши під душем або прийнявши ванну.

Без будь-якого сумніву , касторове масло для схуднення не є панацеєю . Воно лише дає поштовх , стимулюючи виведення шкідливих речовин і допомагаючи організму справлятися з проблемою зайвої ваги.