Ви знаходитесь тут: Головна > ФІТНЕС > Комплекс вправ “Бразильська попка”

Комплекс вправ “Бразильська попка”

Комплекс вправ "Бразильська попка"

Комплекс вправ “Бразильська попка”

Літній сезон давно відкритий. Красиві і стрункі тіла прикрасили пляжі міста. Щоб ефективно і швидко підкачати м’язи сідниць,  хочу порекомендувати  вам комплекс вправ “Бразильська попка”.

Піднімаємо коліна до грудей

Ноги поставте на ширині плечей. По черзі і швидко піднімайте до грудей праве і ліве коліно. Важливо виконувати вправу так швидко, як тільки ви можете. Зробіть 5 підходів по 50 разів.

Присідання з навантаженням

У тренажерному залі можете виконувати цей рух зі штангою або обважнювачем. У домашніх умовах також можете використовувати гантелі, обважнювачі. Встаньте прямо, ноги на ширині стегон. Плечі відведіть назад, прес напружте, живіт підтягніть. Виконуйте присідання, основний акцент роблячи на попу і стегна. Переносите вагу на п’яти, але стегна при цьому паралельні підлозі. Зробіть 5 підходів по 10 присідань.

Ходьба випадами

Починаємо вправу з положенні випаду. Коліно стосується статі. Починайте виконувати кроки-випади без зупинок, вперед виводячи по черзі то праву, то ліву ногу. Бажано робити вправу з гантелями вагою від 2 до 5 кг. Зробіть 5 підходів по 20 випадів.

Присідання-стрибки

Встаньте прямо, ноги поставте на ширині плечей. Зробіть присідання, при цьому стежите, щоб стегна були паралельно підлозі. З цього положення різко вистрибніть, причому так швидко, як тільки можете. Виконайте 5 підходів по 10 разів.

Випади в бік з вагою

Встаньте прямо, спина рівно, вагу на плечах. Зігніть одне коліно паралельно підлозі, друга нога при цьому відведена в сторону. Зробіть перекат на другу ногу, не виходячи з цього положення і не розгинаючи колін. Зробіть 5 підходів по 10 разів.

Сайт irecepty.ru предлагает вам  Роллы с огурцом рецепт который идеально подойдет для приготовления вкусного и красивого блюда. Роллы с огурцом отлично подходят для приема гостей а также для романтического вечера. Попробуйте и вы.