Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Компресійний одяг – чи допоможе підвищити продуктивність м’язів?

Компресійний одяг – чи допоможе підвищити продуктивність м’язів?

Спортивний компресійний одяг має свої переваги. Він не тільки захищає шкіру від пошкоджень, а й призводить м’язи в тонус, збільшуючи їх працездатність. Особливе значення компресійний одяг має для тих видів спорту, де спортсмени відчувають високе  ударне навантаження.Zakupka.com – це каталог товарів та послуг України. Послугами пректу користуються тисячі компаній, які розмістили свої товари і пропозиції . Проект http://zakupka.com/t/kompressionnyy-trikotazh-1890/ дозволяє об’єднати в одному інформаційному і торговому просторі постачальників і споживачів послуг. Zakupka.com може служити додатковою рекламою ваших товарів або послуг, допоможе залучити нових клієнтів і знайти надійних партнерів для бізнесу.

 
Також одним з безперечних переваг компресійного трикотажу є розігрівання м’язів і збереження в них тепла навіть під час відпочинку, що запобігає напрузі та  надмірній втомі після тренувань. До речі, згідно з думкою фізіотерапевтів і медичних експертів, найчастіше спортивна травма – це результат швидкого охолодження м’язів (наприклад, в холодну погоду), коли вони стають напруженими і більш сприйнятливими до деформацій.

Завдяки новим технологіям з’явилася вдосконалені компресійні вироби з безшовним дизайном, що робить їх більш зручними. Деякі виробники навіть пропонують варіанти з масажним ефектом або спеціальними підкладками, розподіляють ударну навантаження. Переваги компресійної одягу полягають також у тому, що вона, як правило, має антибактеріальний ефект, швидко висихає і, таким чином, зберігає шкіру сухою, що збільшує почуття комфорту.

Компресійний трикотаж зменшує травматизм і втому, визначаючи напрям роботи м’язів. Це допомагає спортсмену зберігати високий рівень продуктивності. Згідно дослідженню, опублікованому в одному американському журналі зі спортивної медицини, компресійні шорти не впливають безпосередньо на час спринтерів, але значно зменшують кут згинання в стегновому суглобі. Температура шкіри під час розминки збільшується швидше. Вібрація м’язів під час приземлення зменшується. Компресійні шорти, таким чином, зменшують ударне навантаження на 25%, в порівнянні зі звичайними шортами.
За даними наукового журналу з Ортопедії і Фізіотерапії, завдяки компресійної одязі м’язи відновлюються набагато швидше; зменшується накопичення креатину kinetase – ознаки пошкодження тканин. У той же час, дослідження на анлогічние тему, проведене Journal of Science and Medicine in Sport, не підтвердило настільки високих результатів у галузі прискорення відновлення. Необхідно відзначити те, що ці дослідження проводилися відносно атлетів з професійного чи студентського спорту, відповідно виявлені вигоди можуть бути не настільки помітні для спортсменів- любителів. Крім того, потрібно брати до уваги психологічні ефекти використання як фактори поліпшення показників.

Резюмуючи, можна сказати, що використання компресійних виробів може допомогти розігріти м’язи і відновитися ефективніше, збільшити продуктивність м’язів і знизити ризик і тяжкість пошкоджень. Компресійні вироби також можуть підвищити почуття комфорту під час занять спортом і в роздягальні.

Можливо, ви також будете бігати і стрибати далі … але швидше і вище чи що? Дослідження говорить, що компресія не принесе шкоди і навіть може захистити вас від травми, але спостереження в поліпшенні продуктивності м’язів нечисленні і непостійні. Очевидно, що досвід використання компресійних ефектів у кожного свій, тому, якщо вам цікаві можливі вигоди від компресії – пробуйте на особистому досвіді. Якщо під час фізичних навантажень і після них ви відчуєте себе краще, то за компресія варто переплати. Але не варто істотного прогресу в продуктивності.