Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Кращі приманки для лову окуня в проточній воді

Кращі приманки для лову окуня в проточній воді

Силіконові рибки і твістери

У великих річках або у водоймах з сильною течією твістери і силіконові рибки перевершують всі інші види приманок. З їх допомогою можна ловити рибу на великій глибині. Особливо гарні силіконові рибки недалеко від гребель, де швидка течія заважає грі воблеров, а обертову блешню закручує із жахливою швидкістю.

Риболовля – це щось набагато більше, ніж просто захоплення чи звичка, її можна порівняти зі станом душі, стилем життя .Купити рибальські товари дрібним оптом і досить гарної якості можна у торгової марки «HOXWELL». Всі види вудилищ, лісок, підгодовувань та інших істинних радощів для рибалок представлені у відкритому перед вами розділі . Вашій увазі представлений широкий асортимент товарів для риболовлі.Товары для рыбалки оптом гарної якості за відмінною ціною Ви можете саме у нас – вудки, спінінги, грузила, сітки, блешні, блешня для зимової риболовлі, палатки, поплавці, кивки, донки, котушки, волосіні, стільці, підставки, годівниці, прикормки, аттрактанти, силіконові приманки, дзвіночки, рюкзаки, мотильніці, чохли і багато іншого. Відпочивайте з користю ! Гарної рибалки !

 

Блешня

У проточній воді кращої приманкою для окуня стане тонка блешня. На неї ж добре буде ловити і морську форель, адже така приманка імітує уклейку – улюблену здобич хижаків. Блешня має слабку опір течією і при її закидання дуже важливо закидати її нижче за течією – так приманка не спливе і можна буде зловити дійсно великий екземпляр, який зазвичай плаває біля дна.

Воблери
Якщо ж ви вирішили половити окуня на воблера, то для річковий риболовлі підійдуть тільки потопаючі воблери. У проточній воді воблери з неактивною грою (безлопатеві моделі або з маленькою лопатою) можуть виявитися дивно уловистими

Обертається блешня
Спиннер або обертається блешня, підходить для цілеспрямованої лову окуня в будь-яких водоймах зі змінним перебігом (греблі, затони). У водоймах зі швидкою течією такі блешні швидко спливуть наверх, а окунь плаває у верхніх водах тільки влітку.

Деякі рибалки використовують невелику хитрість, щоб змусити блешню грати в придонних водах – чіпляють на основну волосінь в 20-30 см від вертлюжка грузило. Але використання грузика може створити інші проблеми – він сильно впливає на гру блешні, яка стає слабоконтролюємою, а при дуже сильній течії взагалі не може грати .