Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Ласунам. вибираємо цукерки

Ласунам. вибираємо цукерки

А ви знаєте, що перш ніж купити що-небудь, треба ознайомитися з тим, з чого це зроблено? І поцікавитися, хто робить те, що ви вирішили купити. Скажете, це неможливо? Зовсім ні. Зараз, в епоху інформаційних технологій, будь-мало-яке підприємство відкриває свій сайт, на якому рекламує свою продукцію і посилено пропонує купити саме у них.
Давайте розберемося, чи варто вірити рекламних слоганів і красивим етикеток. Часто за красивими словами і яскравими фантиками ховається таке, що краще навіть і не пробувати.

Виробничі потужності ТМ «Волинські солодощі»- це найкращі шоколадні цукерки , які об’єднали в собі традиції якості приготування шоколадних цукерок, в поєднанні з дивовижними, неповторними смаками, які відкриються тільки вам.
Шоколадні цукерки «Волинські солодощі» – це якісні натуральні інгредієнти, які під рукою майстра, перетворюються в унікальне творіння, створене для вашого задоволення. Кожна цукерка виготовляється з суворим дотриманням технологій, тому ви отримуєте продукт, створений особисто для вас. Спробуйте наші шоколадні цукерки з горіхами  і самі оцініть їх приголомшливий смак і високу якість.

 

Давайте просто відправимося на ринок і спробуємо купити трохи цукерок. У чому складність – скажете ви, і будете не праві. Складнощів якраз дуже багато. Будемо розбиратися по черзі:

  • По-перше, “ліві” виробники.
  • По-друге, прострочення.
  • По-третє, порушення умов зберігання.
  • По-четверте, продавець без санітарної книжки.
  • По-п’яте, санітарний стан торгового місця.
  • В шосте, обважування.

Мабуть, вистачить?

Починаємо по порядку.

1. Часто ми згадуємо про те, що колись в дитинстві ми їли “такі ось” цукерки, і це було так смачно, що відразу хочеться купити своїм рідним саме ці цукерки, щоб порадувати ..
Насправді, багато недобросовісних виробників не обтяжують себе розробкою власних цукеркових фантиків, а щосили використовують вже полюбилися ласунам торгові марки. Тільки не всі йдуть на явне “піратство”, багато хто просто роблять дуже схожі фантики. А ми, як раз особливо і не придивляємося, а найчастіше просто думаємо, що це новий дизайн добре знайомих цукерок.
Насправді, нас просто дурять.

2. Купуючи цукерки “на вагу” ми ніколи (або майже ніколи) не звертаємо увагу на дату виготовлення. А даремно. Дуже часто трапляються цукерки вже з вичерпаним терміном придатності. Як надходять продавці? Розгортають кілька цукерок, дивляться на зовнішній вигляд, і якщо явних ознак “непридатність” не видно, просто проводять “акцію”. Моя порада: ніколи не беріть товари по акції “про запас”. Обов’язково прогадаєте. У кращому випадку “свіжість” збережеться пару днів, від сили – тиждень, а потім все можна сміливо відправляти на смітник, тому що це є не тільки неможливо, але й небезпечно.

3. Ще один важливий факт: при неправильному зберіганні цукерки псуються набагато швидше. Не кажу вже про тих моментах, коли явно видно, що коробки зіпсовані (намокли, пом’ялися, або мишки погризли), звертайте увагу, яка температура повітря в торговому залі. Влітку включають спліт-системи. Вони дмуть на цукерки, охолоджують, тому при покупці неможливо визначити, що вони зіпсовані. АЛЕ! На ніч все це відключається і цукерки, примусово охолоджені за день, вночі розморожують, а днем знову охолоджуються. Досить трьох днів, щоб цукерки зіпсувалися остаточно.
Особливо це стосується шоколадок. Влітку, щоб вони не танули – зберігають в холоді, а потім потроху виставляють в торговий зал. Вони підтають і розшаровуються. Але при покупці це неможливо побачити, що замість шоколаду під красивою обгорткою “біло-смугаста” плитка.

4. Не менш небезпечно, коли за прилавком в торговому залі знаходяться сторонні, які мають доступ до товару. Буває так, що “дитина підмінив маму”, поки та бігала по своїх справах. А у дитини руки не миті. Може перед цим він з тваринами вуличними грав. І це не обов’язково дитина, а може бути і доросла людина, який вирішив допомогти (але без санітарної книжки). Ризик великий.

5. Як часто ми піддаємося спокусі і купуємо щось “подешевше” з рук. І намагаємося особливо не озабачіваться тим, що навколо “брудненький” і не пристосоване. Даремно. В цьому випадку можна не тільки заразу підчепити, а й також купити неякісний товар. А претензії пред’явити буде нікому.

6. Найпоширеніший спосіб отримання надприбутку – обважування. Воно буває як явним – надіявся, так і просто варварським: товар збризкують водою – виходить вага більше. І якщо при купівлі овочів це не так небезпечно (крім як прикро), то купуючи цукерки (а ми сьогодні говоримо про це) ризикуємо отруїтися. Одна моя випадкова попутниця, яка торгує цукерками поділилася зі мною секретом: завжди дивись на коробку. Відразу видно, якщо вона була скропити водою. А з коробки волога потрапляє в цукерки – вага збільшується. А між зефірінкамі впорскують воду звичайним шприцом. Те ж роблять і з великими ваговими цукерками з м’якими начинками. Тому купуйте тільки у тих продавців, яким ви довіряєте.

Так, знову, як “давним-давно” треба обзаводитися знайомими працівниками торгівлі. Тільки якщо “тоді” це було необхідно, щоб просто купити що-небудь, то “тепер” це необхідно, щоб купити якісний товар.

Ну ось поки і все.

Сподіваюся, мої поради допоможуть вам вибрати хороший, якісний товар.