Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Молочно-бананова дієта

Молочно-бананова дієта

Молочно-бананова дієта

Молочно-бананова дієта

Молочно-бананова дієта відноситься до розряду експрес-дієт і головна особливість її полягає в тому, що якщо не дотримувати правильний вихід з такої дієти і не дотримуватися правильного харчування згодом, втрачені кілограми неминуче повернуться.
Молочно-бананова дієта допускає заміну молока іншими нежирними кисломолочними продуктами.
Існують позитивні і негативні відгуки про реальної ефективності молочно-бананової дієти.
Особливості і правила молочно-бананової дієти
Молоко і банани давно відомі як практично ідеально підходящі  продукти. Швидше за все, саме це стало причиною появи молочно-бананової дієти, при допомозі  якої можна позбутися від 3 до 7 кілограмів.
До слова сказати, багато дієтологів висловлюють вкрай негативні думки і критику до  молочно-бананової дієті, вважаючи її неповноцінною і не ефективною. Їх думку суперечать відгуки що випробували на собі цю дієту жінок – вони завіряють, що за бажання швидко скинути вагу або поступово вийти з суворої і тривалої дієти молочно-бананова дієта підходить як ніяка інша.
Відгуки говорять  тому, що поєднання цих двох продуктів дійсно допомагає процесу схуднення. А адже це дійсно так – молоко давно вважається сприяючим схудненню продуктом. А ті, хто вважає молоко шкідливим продуктом і повністю виключив його зі свого раціону, відчувають проблеми з процесом схуднення, так як в організмі утворюється великий недолік кальцію.
Банани ж, хоч і вважаються найбільш калорійними фруктами і зазвичай виключаються з більшості дієт, дозволяють довгий час не відчувати голоду, а також сприяють нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту.
Але варто також врахувати, що молочно-бананова дієта дійсно не є повноцінною по її хімічному складу, тому у своєму строгому варіанті (тільки молоко і банани) рекомендується тільки на період трьох днів. Якщо ж ви розв `яжіть продовжити молочно-бананову дієту, то вам доведеться приймати полівітаміни в капсулах щоб уникнути дефіциту корисних речовин.
Меню молочно-бананової дієти
Самою суворої, але і самої короткою і ефективною вважається триденна молочно-бананова дієта. У перший день її дотримання вам знадобиться 3л молока з жирністю не більше 1% і 9 бананів. Все це вам потрібно розділити на 3 рівні частки і споживати їх на сніданок, обід і вечерю. На другий день вам вже знадобиться 2л молока 1% і 6 бананів, з ними ви проробляєте ту ж процедуру як і в перший день і вживаєте їх протягом дня. На третій ж день кількість бананів скорочується до трьох, а кількість 1%-ого молока залишається тим же – 2л. У проміжках між основними прийомами їжі дозволяється пити воду без газу і зелений чай без цукру в необмеженій кількості. Як бачите, молочно-бананова дієта на 3 дня досить проста і витримати її цілком під силу всім. При її дотриманні можна позбутися від 3кг зайвої ваги.
Якщо ж вам необхідний більш помітний результат, є сенс випробувати молочно-бананову дієту, таку, що тривала 7 днів. В її раціон входять вже не тільки молоко і банани, а й інші продукти, такі як м’ясо та риба. Після такої дієти ви можете втратити до 10 кг ваги.
Примірне меню:
1 день: розділити на три прийому їжі 3л молока 1% жирності, 9 бананів і 500г вареної риби;

2 день: розділити на три прийому їжі ті ж 3л молока 1%, 9 бананів і 300г вареної риби;

3 день: тут вам знадобиться вже 2л молока 1%, 6 бананів і 200г вареного пісного м’яса;

4 день: тим же способом поділяємо на 3 порції 2л молока 1%, 6 бананів і 100г вареного м’яса;

5 день: 2л молока 1% і 9 бананів;

6 день: 2л молока 1% і 6 бананів;

7 день: 1л молока 1% і 6 бананів.
Молочно-бананова дієта допускає заміну молока будь-яким іншими кисломолочним продуктом з низьким вмістом жирності. Незважаючи на те, що молочно-бананова дієта на 7 днів досить щадна, не варто відразу після з виходу з неї налягати на смачненьке – так ви ризикуєте створити собі проблему в вигляді захворювань шлунково-кишкового тракту.

Беременность – это стрес для молодых мам. Как вести себя во время беременности и стоит ли переживать когда тянет живот на 39 неделе беременности? Ответ на этот и многие другие вопросы найдете на сайте beremennost.net