Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Огіркової-кефірна дієта: один день – мінус 2 кг

Огіркової-кефірна дієта: один день – мінус 2 кг

Предлагаем вашему вниманию онлайн кинотеатр cinema-hd.ru , где вы сможете смотреть HD кино онлайн в отличном качестве. Вам больше не нужно отсылать смс, все абсолютно бесплатно. Это вам не кинотеатр онлайн , это cinema-hd.ru

Огіркової-кефірна дієта: один день - мінус 2 кг

Огірково-кефірна дієта: один день – мінус 2 кг

Погодьтеся, спочатку здається, що поєднання кефіру і огірків взято з анекдотів і не може ніяк співвідноситися з раціоном харчування або дієти. Однак за іронією долі огіркової-дієта кефіру існує, і вона дуже популярна. Мало того – існує відразу кілька видів цієї методики схуднення – від розвантажувального дня до 7-денної  експрес-дієти.
Існує кілька варіантів огірково-кефірної дієти.
Огірково-кефірна дієта може тривати 1, 3 і 7 днів.
Види огірково- кефірної дієти

Не дивлячись на всю строгість і аскетичність дієти, її можна в деякій мірі назвати не тільки ефективною   для схуднення, але й корисною для здоров’я. По-перше, кефір надзвичайно корисний для травної системи. Причому діє він настільки м’яко, що стінки шлунка і кишечника при цьому не дратуються. В огірках же містяться такі поживні елементи як натрій, калій і звичайно ж вода, така необхідна організму для очищення від шлаків і токсинів. Розглянемо кілька варіантів огірково-кефірної дієти .
Огіркової-кефірна детокс-дієта на 1 день або розвантажувальний день. Така міні-дієта підійде для розвантаження організму до або після рясних свят. Найкраще для такої дієти вибрати неробочий день. Меню огіркової-дієти кефіру простіше не придумаєш – 1,5 кг огірків і 1,5 л кефіру. Все це розділити на 8 прийомів їжі протягом дня. Кефір вибирайте низькопроцентних, а огірки – грунтові, в них найбільше корисних речовин.

Огірково-кефірна дієта на 3 дні. Тут харчуватися протягом дня вам можна тільки коктейлями з тертого огірка і знежиреного кефіру з пропорції 1 огірок на 1,5 л кефіру. Будь-які інші продукти вживати в дні дотримання огіркової-дієти кефіру заборонено. Один день на такій дієті дозволить вам втратити до 2кг ваги. Але сидіти на огіркової-кефірної дієті на основі коктейлів заборонено більше 3 днів, так як це може нашкодити вашому здоров’ю.

Огірково-кефірна дієта на 7 днів. Цей варіант є найменш суворим і може включати в себе деякі низькокалорійні продукти. Так, ви можете щодня їсти 100г вареної яловичини або риби. Основними ж продуктами залишаються огірки і кефір (1,5-2л в день мінімум). Огірки можна змішувати із зеленню, лимонним соком і оливковою олією, але без додавання солі.
Головні правила при дотриманні огіркової-дієти кефіру є: жирність кефіру – не більше 1%, огірки повинні бути свіжими, краще середнього розміру, останній прийом їжі – за 3 години до сну.
Дієта суворо протипоказана людям з хронічними захворюваннями, вагітним і годуючим жінкам, підліткам та дітям.