Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Палео – дієта : схуднення в стародавньому стилі

Палео – дієта : схуднення в стародавньому стилі

У двох словах цю систему харчування можна описати так : якщо це не їли печерні люди , значить і ти не їси ! Дотримуючись цього простого правила , багато людей у ​​всьому світі домоглися приголомшливих змін. Читай в нашому матеріалі про переваги та принципах палео – дієти.

Традиційна схема будь-якої дієти говорить , що вага змінюється через нехитру бухгалтерію : з’їв більше, ніж витратив – вага в плюс ; з’їв менше, ніж витратив – вага в мінус. На перший погляд все правильно. Але багато людей на своєму досвіді переконалися як нелегко худнути навіть при негативному балансі . А все тому що 500 калорій з шоколаду і 500 калорій з брокколі діятимуть на твоє тіло зовсім по- різному.

Еволюція – вкрай повільна штука. Всі удосконалення людського організму , які вона впровадила за ті 200 тисяч років , які пройшли з моменту появи першого Homo Sapiens , настільки незначні, що ними можна знехтувати . Логічно припустити , що це стосується і нашої травної і гормональної систем , а так само обміну речовин.

Палео – дієта виходить якраз з цієї передумови , і у всіх бідах із зайвою вагою винить одне з найголовніших досягнень людства – сільське господарство. Що логічно . Тіло стародавньої людини просто не готове до тих продуктів харчування та осілого фермерському способу життя , які виникли в результаті цього просто таки революційного для стародавньої людини нововведення ( тобто , набагато-набагато більш швидкого , ніж все еволюційне ) . Кажуть , що наслідками цього стала не тільки зайва вага , але і діабет , багато хвороб серця , аутоімунні захворювання, деякі види раку.

Цілком може виявитися , що харчування первісних людей набагато більше підходить для здоров’я та краси наших тел. Це не означає , що тобі терміново потрібно перемикатися на корінці і погано просмажене м’ясо мамонта. Але свій райіон прийдеться переглянути.

У першу чергу , в палео – дієті заборонені будь злаки і борошняні продукти. У первісних людей злаків в раціоні не було , їхні тіла працювали в Низьковуглеводні режимі і енергію витягували з овочів і фруктів. Хороші новини – овочів можна їсти скільки завгодно! Буквально .

Потрібно відмовитися і від молочних продуктів. Для первісних людей це була виключно дитяча їжа. Тягати за собою корову по степах і горах заради краплі вершків у ранковому кави якось недоречно . Під заборону потрапили також бобові , кукурудза , цукор і перероблені продукти .

Тепер поговоримо про приємне : що ж можна їсти прихильникам палео – дієти.

Отже: – м’ясо ( бажано вирощених на траві , а не зерні , злакові не можна навіть первісній худобі ) – птицю і яйця – рибу – овочі ( включаючи картоплю ) – будь-які рослинні масла – фрукти і горіхи ( з цими двома обережніше , в першу занадто багато цукру , у другому – жиру)

Всі ці продукти можна готувати будь-яким способом , крім обсмажування з великою кількістю жиру. Їх головна перевага , вони поживні і ситні , їх просто неможливо з’їсти занадто багато. А ситим після обіду з величезної тарілки овочів і розумної порції м’яса будеш дуже довго.

Популярність палео – дієти так велика, що знайти безліч смачних рецептів правильної їжі буде зовсім нескладно. Можна приготувати навіть палео – мафіни, палео – макарони і палео – млинці.

Але через мізерну кількість вуглеводів , перехід на первісне харчування може бути нелегким. Якщо ти зіткнулася з цією проблемою , пам’ятай , що дієтологи радять дати собі 30 -денний термін для адаптації. Почни нове життя і через місяць будеш вирішувати що з нею робити.

Для любителів домашнього вина інтернет-магазин Алкоприбор пропонує купити гидрозатвор для відводу вуглекислого газу який утворюється у великих кількостях під час бродіння. Він допоможе стабілізувати процес бродіння та забезпечить велику якість продукту.