Ви знаходитесь тут: Головна > ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я > Початок клімаксу – кінець жіночності?

Початок клімаксу – кінець жіночності?

Початок клімаксу - кінець жіночності?

Початок клімаксу – кінець жіночності?

Початок клімаксу називається інакше менопаузою, кінцем місячних. Звичайно початок клімаксу припадає на віковий період від 45 до 55 років. Які зміни чекають жінку в цей період? І чи можна його пережити «граючись»?

Початок клімаксу – це не легкий період в житті кожної жінки, але і сприймати його як катастрофу, як фінал молодості, жіночності і вже тим більше – як кінець щасливого життя вже точно не варто!

Основні симптоми початку клімаксу
У той час як одні жінки в період початку клімаксу побоюються гормональних та фізичних змін, які при цьому відбуваються, інші розглядають цей життєвий період як час, коли можна почати краще піклуватися про власний організм. Знання ознак початку клімаксу допоможе краще підготуватися до того, що чекає жінку попереду. Як визначити ці симптоми і бути до них готовою?
Природно, один з головних, і мабуть, найперша ознака початку клімаксу – це кардинальна зміна менструального циклу. Все, більше не буде місячних з їх неприємними симптомами – болем у животі, ломота в кістках і перепадами настрою.
По-друге, в період початку клімаксу ви повинні бути готовою до несподівано різким підвищенням температури тіла. Бажано, якщо в моменти таких «припливів» ви могли б зняти з себе якусь частину одягу, щоб забезпечити організму комфортні температурні умови. Зміни температури тіла зазвичай супроводжують зміни менструального циклу. Іноді до цього додається почервоніння шкіри, а також рясне потовиділення, особливо ночами, під час сну. Потовиділення відбувається несподівано, і швидше – неусвідомлено, як в моменти стресу або тривоги. Ви можете прокинутися посеред ночі, спітніла, навіть якщо температура навколишнього середовища буде прохолодною і комфортною.
Початок клімаксу – пийте менше кави!
Разом із змінами в менструальному циклі початок клімаксу приносить із собою ще одну проблему – сухість піхви. Зазвичай цей симптом дуже впливає на статевий потяг, адже проблема сухості піхви пов’язана з гормональними змінами в організмі, які впливають на репродуктивну систему. Рекомендації в цій ситуації очевидні – потрібно використовувати лубриканти, які забезпечать комфортні відчуття під час сексуальної активності.
Наостанок – важлива рада. У період початку клімаксу жінці слід уникати вживання перед сном кофеїну і різних стимуляторів, через те, що зазвичай у цей життєвий період багато жінок страждають від безсоння. Це пов’язано, насамперед, з гормональними змінами, які відбуваються в жіночому організмі. Щоб позбавитися безсоння, краще всього звернутися за професійною медичною допомогою, інакше втрата сну заважатиме повсякденному житті і прискорить процес старіння.

Интернет-магазин uyutdomu.ru предлагает вам недорогие хрустальные люстры которые отлично подойдут как для вашей спальни так и для детской комнати. Вам предоставляется уникальная возможность покупки люстры как за наличные так и в кредит. Также можете офрмить доставку в любой уголок страны.