Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Правильно вибираємо товари для дітей

Правильно вибираємо товари для дітей

Дитина вносить в життя не тільки радість, а й певні фінансові витрати. У магазинах в очах рябить від достатку товарів. Але є багато речей, які можуть не знадобитися. Які ж речі дійсно необхідні. А на яких можна заощадити.

Найбільша економія – це дати всім друзям і родичам чіткі установки з приводу бажаних подарунків для новонародженого.

В аптечці повинні бути кошти для обробки пупка. І трави для водних процедур: череда, ромашка, липа. Також необхідний електронний градусник. Всі інші ліки купувати слід тільки в міру необхідності. Коштують вони недешево, і мають не дуже тривалий термін зберігання. У разі виникнення необхідності якісні та  сертифіковані ліки можна придбати у нас http://receptika.ua/medikamenty . Розумні ціна та широкий вибір  вас приємно здивують. Будьте здоровими !

Дитячу косметику найчастіше дарують в необмежених кількостях. Це слід врахувати, і зупинитися на необхідному мінімумі. Крем під підгузники (хоча багато дітки чудово обходяться і без нього). Потрібно обов’язково запастися стратегічним запасом вологих серветок і одноразових пелюшок – їх ніколи не буває багато. Спеціальний порошок для прання, дитяче туалетне і господарське мило. Ось на цих речах не варто економити, а вибрати найкраще.

  • Найбільш спірні товари для дітей – це підгузники. Користуватися чи ні, одноразові або марлеві – вибір суто особистий. Але на перших порах вони потрібні. Економити тут все ж не варто. Підгузки повинні бути якісними і відповідати віку дитини.
  • Однією з найбільш витратних покупок є коляска. Багато хто прагне придбати її до народження дитини. Але ця покупка спокійно може почекати. А тим, хто живе в будинках без ліфта, коляска може зовсім не знадобитися. Кращим рішенням буде покупка декількох зручних слінгів. Це і дешевше, і мобільніше.
  • Купівля ліжечка також може суттєво вдарити по бюджету. Але і тут можливі варіанти. Місяців до 4 малюкові краще спати в колисці або колисці. А після, багато діток, та й батьки вважають за краще спільний сон.

Одяг для дитини слід вибирати, орієнтуючись на якість і безпеку. І тут теж не слід купувати все, що подобається. Дітки швидко ростуть. А бабусі будуть постачати малюка сорочечки і повзунками практично нескінченно.