Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Сокова дієта: п’ємо, худнемо, очищаємо організм!

Сокова дієта: п’ємо, худнемо, очищаємо організм!

Сокова дієта: п'ємо, худнемо, очищаємо організм!

Сокова дієта: п’ємо, худнемо, очищаємо організм!

Сокова детокс-дієта зазвичай включає в себе вживання фруктових та овочевих соків протягом дня. При цьому важливо пам’ятати – і про це вам скаже будь-який лікар-дієтолог – ви не повинні перебувати на сокової дієті більше п’яти днів.

Сокова дієта – ефективний і смачний спосіб схуднути і очистити організм від шкідливих токсинів.
Сокова дієта: з пакету або фреш?
Сокова дієта може бути використана не тільки для якісного очищення організму від токсинів, але і для підвищення метаболізму при підготовці до довгострокової дієтичної програмі. Коли ви на сокової дієті, ви повністю усуваєте будь-які інші продукти зі свого раціону, замінюючи їх соком. Для цього по можливості вибирайте соки, які готуються свіжими. При цьому під час голодування вам потрібно буде пити багато води. Основна мета сокової детокс-дієти – допомогти організму позбавитися від шкідливих токсинів.
Обговорюючи сокові дієти, дієтологи рекомендують вживати 250-300г соку для кожного з трьох основних прийомів. У зв’язку з великим споживанням рідини ви будете досить регулярно використовувати туалет, і це теж частина процесу вигнання з організму шкідливих токсинів. У проміжках між основними прийомами соку, пийте воду. Вода повинна бути чистою і не холодною – кімнатної температури.
Сокова дієта: фруктові або овочеві? А може, бульйон?
Намагайтеся якомога більше пити свіжовичавлені соки. Багато соки, які продаються в упаковках, містять дуже багато консервантів і шкідливих цукрів. Здорові продукти для сокової дієти – це апельсини, грейпфрути, виноград. Якщо ви хочете пити овочеві соки, спробуйте огірок, селера і часник. Ви також можете спробувати овочеві бульйони з помідорів, зеленого перцю та капусти.
Що щодо харчової цінності такої дієти? Деякі фрукти і овочі, коли перетворюються на сік, здатні запропонувати організму безліч корисних властивостей. Яблука забезпечують організм вітамінами A, B і C, а також калієм і кальцієм. Абрикоси забезпечують ті ж три вітаміну, а також вітамін К і фосфор. Буряк багатий кальцієм, залізом і вітаміном С. До речі, вони можуть змінити колір вашого стільця і ​​сечі – не лякайтеся. Брокколі містить калій, вітамін В1 і кальцій.
Пам’ятайте, однак, про запобіжні заходи. Перебуваючи на соковій  дієті, ви майже напевно ви можете відчувати брак енергії. Якщо у вас які-небудь серйозні проблеми зі здоров’ям або ви страждаєте від недоїдання, сокова дієта не для вас. Перед початком дієти обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.