Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Сучасні способи протезування зубів і відмінності в процесі протезування зубів

Сучасні способи протезування зубів і відмінності в процесі протезування зубів

Велика частина з нас асоціюють образ чарівного людини, насамперед з людиною, у якої красива і розташовує до спілкування посмішка. Адже для того, щоб в процесі спілкування дійсно викликати симпатію і розташувати до себе співрозмовника, необхідно не тільки вміння спілкуватися, але й не має косметологічних вад зовнішність, важливою частиною якої є гарна посмішка.

 

На жаль, досить часто у людини виникають такі ситуації, коли їй просто не обійтися без протезування зубів. Причин часткового або повної відсутності зубів може бути безліч: вікові зміни, травми, вроджені хвороби.
Протезування зубів дозволяє знову виглядати гідно, широко посміхатися, з комфортом приймати їжу. Мережа стоматологічних клінік “Астра ” http://www.astraclinic.ru/treatment/fixed_prosthesis/– це ряд стоматологічних клінік, що надають повний спектр послуг ! Ми постійно стежимо за розвитком ринку стоматології, тому для лікування і підтримки естетики порожнини рота ми пропонуємо Вам самі передові технології і матеріали.

Високий професійний рівень, досвідчені фахівці – все це дає гарантію на 100% -ий успіх на виконання найрізноманітніших складних операцій.
Ми вдячні нашим пацієнтам за те, що вони довіряють нам найцінніше – своє здоров’я!

 

Велика частина з нас асоціюють образ чарівної людини, насамперед з людиною, у якої красива і розташовує до спілкування посмішка. Адже для того, щоб в процесі спілкування дійсно викликати симпатію і розташувати до себе співрозмовника, необхідно не тільки вміння спілкуватися, але й не має косметологічних вад зовнішність, важливою частиною якої є гарна посмішка.

На жаль, багато з нас досі не усвідомлюють всю важливість своєчасного лікування зубів і усунення дефектів зубного ряду. У результаті постійного відтягування відвідування стоматолога неувага до здоров’я власних зубів призводить до їх втрати. Але і в цей момент сучасні способи протезування зубів, що пропонуються в стоматології, дозволяють повністю відновити естетику посмішки і функціональність зубних рядів.

Відповідно до історії розвитку і виникнення видів протезування зубів, знімне протезування виникло раніше решти методів. Однак знімні протези в їх сучасному вигляді значно відрізняються від своїх попередників.

  • Сьогодні процес протезування зубів знімними протезами зазнав безліч змін, які перенесли цей тип протезування на якісно новий рівень. Результатом такого прогресу стало те, що знімні протези нинішнього покоління абсолютно надійні, непомітні, відрізняються від натуральних зубів, на 100% зручні в носінні, не викликають дискомфорту і таких побічних ефектів, як алергічні реакції, а також є одними з самим гігієнічних сучасних способів протезування зубів. Крім того, процес протезування зубів за допомогою знімних ортопедичних конструкцій не вимагає обточування сусідніх здорових зубів, дозволяючи відновити як одиничні дефекти зубного ряду, так і множинні, у тому числі і кінцеві втрачені зуби щелеп. Єдиним негативним моментом в експлуатації цих протезів є необхідність знімати їх для проведення ретельної гігієни порожнини рота мінімум 2 рази на день. Хоча з іншого боку саме ця необхідність робить подібний вид протезування одним із самих гігієнічних.
  • Другий, але не менш популярний вид протезування зубів, який пропонують сучасні методи протезування зубів в стоматології, це металокераміка – виготовлення металокерамічних коронок і протезів. Протезування за допомогою металокераміки відноситься до незнімних сучасним способам протезування зубів. Причому цей метод протезування використовується в різних варіантах: коронки, імпланти і т. д. За допомогою металевої основи покритої зверху керамікою коронки вдається повернути колишню функціональність і міцність сильно зруйнованим зубах, а також відновити як передні, так і задні зуби. Процес протезування зубів за допомогою металокераміки увазі підготовку зуба для надягання коронки. Причому створена на основі сплавів благородних металів металокерамічна коронка настільки тісно і точно надаватися на зуб, що між зубом і металом не потрапляє слина, ні залишки їжі. Іншими словами, ця ортопедична конструкція служить дуже довго, дозволяючи зберегти зуб здоровим і оберегти його від подальшого руйнування карієсом. Крім того, процес протезування зубів металокерамікою не має на увазі порушення структури ясна, що служить відмінною профілактикою розвитку різних захворювань пародонту. Саме тому металокераміку виділяють з усіх сучасних способів протезування зубів і настійно рекомендують навіть у складних клінічних випадках.
  • Ще один спосіб протезування або безметалова кераміка також часто практикується в сучасній ортопедичної стоматології. У процесі протезування зубів дефекти зубного ряду відновлюються за допомогою міцних протезів на керамічній основі. Такі протези не викликають ускладнень і надають максимум можливостей підібрати замінники втрачених зубів, повністю відповідний природної забарвленням і тону сусідніх натуральних зубів. При дотриманні рекомендацій стоматолога по догляду за такими протезами безметалеві протези служать досить довго.
  • І, нарешті, останній, але менш популярний і універсальний вид протезування – процес протезування зубів за допомогою стоматологічних імплантів. Аналізуючи можливості цього методу відновлення краси і функціональності зубних рядів, можна з упевненістю сказати, що ні одні сучасні способи протезування зубів не володіють такими безмежними можливостями, як протезування на імплантатах. Адже за допомогою таких ортопедичних конструкцій можна відновлювати дефекти зубного ряду, як при повній відсутності зубів, так і про втрати декількох зубів без шкоди для сусідніх здорових зубів. Довговічність і надійність таких конструкцій вже завоювала визнання світової громадськості. Але, не зупиняючись на одному місці, імплантологія продовжує вдосконалювати способи протезування зубів, пропонуючи пацієнтам стоматологий більший комфорт, надійність та естетичність зубного протеза.