Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Тенотен інструкція

Тенотен інструкція

Тенотен є гомеопатичним препаратом, що впливає на нервову систему. Випускається медикамент в таблетуванні формі.

Тенотен. Інструкція. Опис

Препарат має антидепресивну, анксіолітичну, стрес-протекторну, ноотропним, антиамнестична, антіастеніческіх, нейропротекторная впливом. Тенотен не викликає міорелаксантної, седативного і холинолитического ефекту.

При гіпоксії, інтоксикації, станах після розлади мозкового кровообігу гострого характеру медикамент виробляє нейропротекторну вплив, обмежуючи область пошкодження, покращуючи процеси пам’яті та навчання.

Тенотен. Склад

В одній таблетці містяться антитіла до білку мозгоспеціфіческому S-100 афіноочіщенние – активні компоненти. Допоміжні речовини: стеарат магнію, мікрокристалічна целюлоза, лактоза.

Тенотен. Інструкція. Показання

Призначають препарат при неврозоподібних, невротичних порушеннях, що супроводжуються проявами тривожно-депресивною симптоматикою, при астенічних станах.

Медикамент показаний при органічних розладах ЦНС помірної вираженості в поєднанні з нестійкістю емоційного фону, апатією , дратівливістю, зниженням активності і пам’яті.

Одна таблетка препарату розрахована на один прийом. Медикамент тримати в порожнині рота до повного розсмоктування.

Залежно від тяжкості проявів, Тенотен інструкція допускає приймати до дванадцяти таблеток на добу. Терапевтичний курс – від одного до трьох місяців. При необхідності прийом препарату подовжують до півроку або повторюють через один-два місяці.

Тенотен інструкція рекомендує приймати натщесерце від однієї таблетки при неврозоподібних розладах легкого ступеня до двох таблеток шість разів на день при тривожно-депресивних станах вираженого течії.

Випадків передозування і прояву побічних реакцій в практиці не спостерігалися. Безпека застосування препарату в період лактації та вагітності не встановлена. У зв’язку з цим слід проконсультуватися перед застосуванням Тенотена з лікарем.

Протипоказаний медикамент при підвищеній чутливості до інгредієнтів.

У зв’язку з тим, що в препараті міститься активує компонент, останній прийом здійснюється не пізніше двох годин до сну.

Тенотен часто призначається педіатрами. Для маленьких пацієнтів існує спеціальний дитячий медикамент. Як правило, необхідність у його застосуванні виникає при надмірній збудливості дитини або якщо він погано спить, часто дратується, вередує. Ефективний Тенотен і в період адаптації дітей до нового колективу (школі, дитячому садку). Препарат, на відміну від інших заспокійливих, не викликає млявості, сонливості, апатії і загальмованості.

Тенотен дитячий. Інструкція

На один прийом розрахована одна таблетка. Препарат потримати в порожнині рота до розчинення. Під час їжі приймати не рекомендовано. При необхідності його розчиняють у кип’яченій воді (у невеликій кількості). Рекомендується приймати від одного до трьох разів на добу протягом одного-трьох місяців. Терапевтичний курс при необхідності продовжують до півроку або повторюють після закінчення одного-двох місяців з останнього застосування.

При наближенні-якого стресової події (переїзд, школа чи садок) рекомендується починати прийом за два-три тижні до нього .

На думку деяких фахівців, Тенотен допускається застосовувати тривалими курсами.

Перед прийомом препарату необхідно проконсультуватися з фахівцем. При відсутності стійкого ефекту протягом трьох-чотирьох тижнів терапії необхідний огляд лікаря.