Ви знаходитесь тут: Головна > ФІТНЕС > Три головних правила фітнесу для жінок

Три головних правила фітнесу для жінок

Три головних правила фітнесу для жінок

Три головних правила фітнесу для жінок

Інформація стане корисною для дівчат, які займаються спортом.

1. Аеробне тренування доповнюємо силовим навантаженням

Точніше кажучи, силовим тренуванням не можна нехтувати. Аеробне навантаження – біг, ходьба, стрибки, танці – підвищують витривалість організму і піднімають тонус. Але саме силова, анаеробна навантаження дозволяє збільшити м’язову масу. При цьому навантаження потрібно розраховувати так, щоб за кожен підхід можна було зробити від восьми до 12 повторів, а не півгодини розмахувати кілограмовими гантелями.

 

Здоров’я є невід’ємним фактором якості та тривалості життя. Пропонуючи доступ до послуг провідних фахівців Німеччини, ми пропонуємо багаторічний досвід і базу для вирішення медичних завдань будь-якої складності.
Лечение в германии  по праву займає одну з провідних позицій у рейтингу світової медицини. Численні позитивні відгуки громадян тільки підтверджують цю тезу. Німецька медицина представляє з себе добре організовану і поставлену на високий науково-технічний рівень структуру, що дозволяє говорити про високі шанси вирішення поставлених перед нею завдань. Звичайно ж, завжди постає питання співвідношення ціни і якості. Це пропорція, яка часто зумовлює Ваш вибір. Лікування в провідних клініках Німеччини – це оптимальний варіант, і у Вас буде можливість у цьому переконатись . Наша компанія займається організацією лікування за кордоном .Ви платите за  організацію поїздки, а ми гарантуємо Вам високу якість обслуговування!

 

2. Дотримуємося програму тренувань

У гонитві за різноманітністю легко випустити сенс і мету тренувань. Якщо по одному разу на тиждень займатися фітнесом, йогою, Зумбо і танцями, то який ефект можна отримати в результаті? А якщо займатися чимось одним в рекомендованому режимі, результат проявиться майже відразу. Нерідко трапляється, що жінки, охочі отримати все і швидше, не досягають бажаного. Якщо ставиш мету, працюй в одному напрямку, не розпорошуючись.
3. Дбаємо про достатню кількість білка

За даними медичних досліджень, в раціоні кожної десятої жінки бракує білка. Зауважте: рекомендована добова норма (РСН) білка для жінок складає всього 46 м. Щоб наростити м’язи, позбутися від жирового прошарку і привести тіло в порядок, необхідно отримувати подвійну РСН білка. Такі дані отримали дослідники Іллінойського університету. Вони радять жінкам включати білки в кожен прийом їжі, тобто протягом усього дня жінкам потрібно їсти яйця, курку, рибу, нежирне м’ясо та молочні продукти.