Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Усуваємо білі прищі на обличчі.

Усуваємо білі прищі на обличчі.

Неправильне харчування, поганий догляд за шкірою обличчя, навколишнє середовище і надлишок виробленого шкірного сала, з вини всіх цих факторів білі прищі на обличчі стають проблемою не лише підлітків, а й багатьох дорослих людей. Це захворювання з різним ступенем інтенсивності вражає будь-яку зону нашого тіла. Провокує їх поява наявність захворювань шлунка і кишечника, проблем з ендокринною системою і присутність яких порушень в гормональному фоні.

Переважно білі прищики на обличчі локалізуються в області щік, скронь і століття. Саме в цих місцях спостерігається підвищена активність сальних залоз. Нерідко їх появі сприяє різка зміна температур навколишнього середовища, велика кількість косметики, особливо неякісної, і погане очищення шкіри. У складних ситуаціях рекомендується консультація лікаря. Білі прищики на обличчі можна видалити за допомогою ряду процедур у косметичному кабінеті. Існує ручний та апаратний спосіб очищення пір. Ручний спосіб схожий з домашніми методами видалення прищів, але тут дотримані всі косметологічні та гігієнічні заходи обережності. Для кращого відкриття пір, шкіра ретельно розпарюється, а потім за допомогою стерильних серветок прищики на обличчі видаляються. Раз й на довго убрати прищі з обличчя допоможе вам салон дешели.

Апаратна чистка може бути ультразвукової, хімічної та вакуумної. За допомогою ультразвукового очищення забруднення виводяться з пір на поверхню шкіри і негайно видаляються. Також вона сприяє оновленню верхнього шару епідермісу, поліпшенню кровопостачання і особливо рекомендується для відновлення пружності шкіри. За допомогою хімічного чищення білі прищі на обличчі видаляють разом зі стрижнями. Проникаючі під шкіру речовини, найчастіше це молочна, гліколева, яблучна або олеїнова кислоти, повністю їх розчиняють. Вакуумна очищення схожа з ручним способом очищення пір, але тут всі дії виконуються за допомогою спеціального препарату. Найчастіше її поєднують з ручним способом очищення, так як на найбільш складних ділянках сили її впливу може не вистачити. Вона рекомендується як тонізуючий засіб, має лімфодренажним і масажним ефектом.

Методів очищення шкіри достатньо і при бажанні білі прищики на обличчі можна видалити і в домашніх умовах. Проводити подібну операцію слід з максимальною акуратністю, дотримуючись всіх необхідних заходів обережності і використовуючи тільки стерильні інструменти. За допомогою голки проривається підставу прища, а потім стерильною серветкою віддаляється його вміст. Місце проколу обов’язково дезінфікується настоянкою йоду.

Не варто забувати про те, що навіть після ретельного очищення білі прищі на обличчі можуть знову з’явитися. Тут необхідний тільки комплексний підхід. З раціону слід повністю виключити смажене, жирне і копчене. Потрібен чищення печінки і кишечника, постійне дотримання дієти і грамотне лікування. Порушення секреції сальних залоз викликає нестача в організмі цинку. Застосовуйте такі препарати, як Діфферін і Скінорен, а в меню дозволите червоне м’ясо і якомога більше морепродуктів.

Раціон повинен бути ретельно збалансований і наповнений необхідною кількістю вітамінів групи В, а також так званими вітамінами краси А, Д і С.
Швидкому загоєнню прищів і зняттю запалення сприяє дотримання прийому добової норми вітаміну В3. Помірна кількість засмаги, а значить і прийому вітаміну Д, самим позитивним чином позначається на стані шкіри. Добре виліковує прищики на обличчі кропива. Вона наповнена цілим рядом необхідних нашому організму вітамінів, має очищує і протизапальною дією. Для нормалізації обміну речовин, виведення всіх шлаків і токсинів приймайте кропив’яний відвар не менше чотирьох-п’яти тижнів щодня.

У кожної людини білі прищі на обличчі з’являються з різних причин і шаблонну схему лікування підібрати неможливо. Кращим рішенням буде огляд у фахівця, який зіставить тяжкість захворювання з його тривалістю, а також віком і статтю пацієнта.