Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Вугрі .Що таке вугрі .

Вугрі .Що таке вугрі .

Поява вугрової висипки (або акне) викликано закупоркою волосяних фолікул шкіри. Це відбувається через надмірне виділення сальних залоз. Угри знайомі практично кожній людині – в підлітковому віці з ними стикається понад 90 відсотків молодих людей і дівчат. У більш зрілому віці акне частіше спостерігається у чоловіків, ніж у жінок. Висип може з’являтися на шкірі у вигляді чорних або білих крапок. Якщо від чорних крапок можна позбутися своїми силами, то білі настійно рекомендується видаляти в лікарні під наглядом фахівця-дерматолога. Також вугрі можуть приймати вид горбків білого або жовтого кольору, які в жодному разі не можна видаляти самостійно – можна занести інфекцію.
Роаккутан – препарат, який застосовується при середній і важкій формі акне і може допомогти навіть при самих безпросвітних проблемах зі шкірою. Роаккутан застосовують тоді, коли вже не допомагає нічого. Якщо випробувані всі можливі засоби для боротьби з прищами (від кремів до антибіотиків), то просто необхідно спробувати даний препарат. Результат після чотиримісячного застосування препарату буде просто разючий. Угри зникають зовсім за рахунок того, що Роаккутан діє безпосередньо на сальні залози, які кількісно зменшуються, що і скорочує виникнення нових вогнищ запалення. За більш детальною інформацією Ви можете перейти на сайт і переконатися ,що Роаккутан – ідеальне рішення Вашої проблеми !
Вугрі і їх симптоми

Причин для висипання на шкірі вугрової висипки не так вже й багато.

  • По-перше, це зміна гормонального фону, яке стимулює посилене вироблення сальних залоз.
  • По-друге, часті перевтома і стрес.
  • По-третє, спадковий фактор, коли дане шкірне захворювання передається з покоління в покоління. Крім того, вугрі може з’явитися внаслідок частого дотику до обличчя.

Симптоми вугрової висипки прості і помітні відразу у вигляді висипів на шкірі. Рекомендується спробувати лікування медичними препаратами та мазями. Однак якщо цей спосіб не допомагає протягом півтора місяців, необхідно звернутися до фахівця – дерматолога. У разі появи великої червоної висипки, за медичною допомогою необхідно звернутися негайно.

Чим лікуються вугрі

Варто пам’ятати про те, що вугрі – це захворювання, тому самолікування може тільки погіршити ситуацію. Діагностику та лікування даного шкірного захворювання необхідно довірити фахівцеві. Залежно від різновиду акне, призначаються крему, мазі, бальзами або лікарські препарати для прийому всередину. У деяких важких випадках лікар прописує курс антибіотиків або уколів, однак таке трапляється досить рідко.

Вугрі і профілактика

Що робити, якщо ви ризикуєте стати жертвою цього підступного захворювання? Тут не обійтися без превентивних дій, тобто потрібна профілактика. Всілякі процедури по очищенню шкіри – пілінг, шліфування, маски, фізіотерапія, кріотерапія припадуть як не можна до речі.

У нашій клініці здоров’я і краси ви можете відвідати будь-яку з процедур, спрямованих на зміцнення здоров’я шкіри і на профілактику різних шкірних захворювань, включаючи і всі види вугрової висипки.

Бережіть себе і будьте здорові!