Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Вибираємо пароочиститель: кілька корисних порад

Вибираємо пароочиститель: кілька корисних порад


Ще недавно прості обивателі, у яких є проблеми з диханням, були змушені по кілька разів на день бігати з мокрою ганчіркою, прибираючи пил. Багато радять таким громадянам вішати мокрі рушники в кімнаті, ставити тазики з водою, щоб полегшити собі існування. Але в даний час це питання легко вирішується за допомогою простого приладу, який називається пароочиститель або парогенератор. Ще недавно цією технікою користувалися тільки медичні фахівці для антибактеріальної прибирання приміщень. Тепер же будь-яка людина може придбати собі пароочиститель і використовувати його в побуті.

Незважаючи на те що пароочищувачі бувають різних видів, вони складаються з однакових компонентів. Парогенератор складається з посудини для води з нагрівальним елементом і шланга з клапаном. До складу деяких таких приладів входить також комплект насадок.

Принцип роботи цього приладу простий. Вода в бачку нагрівається і під тиском виходить через клапан у вигляді пари. Пар розчиняє жири, парафін, масла, які потім механічно виводяться з поверхні. Крім цього, пар також вбиває бактерії, дезинфікуючи приміщення. При цьому не використовуються хімікати, що важливо при збиранні житлових приміщень.

 

Пропонуємо придбати пароочищувачі та парові швабри в Білорусі . Крім низької ціни, фірмові пароочищувачі дозволять вам заощадити кошти і в майбутньому. Справа в тому, що їх головною якістю є відмінне збереження енергії. І в той же час такі пароочищувачі досить потужні, мають досить активну паропроизводительность і універсальні до будь-якої домашньої роботи.
Якщо вам потрібні такі надійні та господарські помічники – а ви в них, безсумнівно, потребуєте – неодмінно обміркуйте пропозицію купити парову щвабру. Ви будете дуже задоволені і навіть здивовані якістю виконаної роботи і неймовірного блиску в вашому домі.  http://tomas.by/t/paroochistiteli-parovye-shvabry-785/

 

Як вже раніше згадувалося, пароочищувачі бувають декількох видів.

Вони відрізняються за розміром і функціональност

  •  Найкомпактнішими і легкими є ручні пароочищувачі. Їх зручно використовувати не тільки для домашнього прибирання, але і для чищення свого автомобіля. Вони невеликі, переносні і займають мало місця при зберіганні.
  • Ще один вид – великогабаритні пароочищувачі-пилососи. Їх застосовують швидше в професійній діяльності. Ці прилади відрізняються великими розмірами і високою потужністю. З їх допомогою можна здійснювати ретельне прибирання не тільки гарячим, але і холодним паром. У зв’язку з високою функціональністю, стоять вони досить дорого.
  •  Третім видом, так би мовити, усередненим варіантом, є домашні пароочищувачі – пилососи. Вони найбільш часто використовуються в побуті. Такі моделі часто забезпечуються додатковими насадками для різних видів прибирання. Вони не такі потужні, як другий варіант і в той же час їх не треба тримати у висячому положенні, як в першому випадку. Така техніка багатофункціональна і зручна для домогосподарок.

 При виборі пароочисника необхідно звернути увагу на його характеристики.

  • Ціна приладу повинна відповідати певному набору властивостей.
  • Важливим показником будь-якої побутової техніки є її потужність. Малопотужні пароочищувачі, як правило, довше нагріваються, гірше очищають бруд, менш функціональні. Для ефективного прибирання фахівці рекомендують купувати прилади з потужністю Чи не менше 1000 Вт.
  • Якщо ви плануєте не тільки виробляти чистку твердих поверхонь, але і хочете пройтися по оббивці дивана або килиму з м’яким ворсом, то вам стане в нагоді така функція, як регуляція вологості пара. Більш вологою парою ви розщеплює жири і бруд на підлозі, а сухою парою можете очистити м’яку тканину меблів.
  •  Ще однією важлива характеристика – обсяг котла пароочисника. Від нього залежить, скільки разів в процесі збирання вам доведеться доливати воду в прилад. Відповідно, в ручних приладах ємності найменше, а в стаціонарні професійні парогенератори поміщається до декількох літрів води.
  • Тиск пара. На цю характеристику варто звернути увагу, так як вона безпосередньо впливає на якість прибирання приміщення. При тиску до 3 бар, ви не відмиєте бруд або пригоріла жир. І запам’ятайте, чим довше у вас шланг на пароочищувачі, тим більше тиск на виході буде відрізнятися від тиску в котлі.Не забуваємо і про температуру пара. Бажано, щоб вона була не нижче 135 градусів. Чим вище температура, тим ефективніше бактерицидні та дезінфекційні властивості техніки.

Є ще й інші характеристики, але вони не так сильно впливають на ефективність збирання: це наявність додаткових насадок, довжина шнура, довжина шланга і т. д.

 Отже, які ж плюси має пароочиститель?

Однозначно, головний плюс наявності в будинку пароочисника – це відсутність бактерій, яке досягається без застосування хімічних речовин. Тільки через це якості вже варто звернути увагу на описуваний прилад.
Пароочиститель знищує бруд практично з будь-яких поверхонь, речей, побутової техніки, штор. Він прибирає запахи, що особливо важливо, якщо в будинку курять або є домашні тварини. Він чистить сантехніку, кахель, будь-які покриття для підлоги

  •  Плюси цієї техніки можна обговорювати до нескінченності, але при неправильному використанні, багато плюсів перетворюються в мінуси. Наприклад, плями крові, при неправильній прибирання, ще глибше в’їдаються в тканини оббивки, і прибрати їх вже неможливо ніякими засобами.
  • Також мінусами пароочищувачів є деяка складність в їх використанні. Потрібно багато ганчірок, якими необхідно протирати поверхню після обробки парою. Гарячий пар при неправильному використанні може обпалити. Певного часу вимагає підготовка пароочисника до збирання (продув шланга, нагрівання води і т. Д). Ну і, звичайно, ціна цієї диво – техніки досить кусюча.

Таким чином, вибираючи пароочиститель, який буде служити вашій родині не один рік, звертайте увагу на всі характеристики цього приладу, комплектацію, підбирайте його під себе, і тоді ви не пошкодуєте про свою покупку.