Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Вибираємо стільці для будинку

Вибираємо стільці для будинку

Оформляючи житловий простір, не завжди варто гнатися за модою. Мода мінлива. Краще робити акцент на актуальність і доцільність. Якщо предмет меблів актуальний для даної функціональної зони будинку – беремо його сміливо. Придбати стільці не складно. Потрібно лише врахувати деякі нюанси вибору.

Інтернет-магазин меблів “Satom.ru”пропонує купити стільці для дому ! Багатий асортимент продукції дозволяє задовільнити любе побажання та зберегти індивідуальний смак покупця . Гарна якість матеріалів гарантує надійність, наші стільці для дому дуже міцні та довговічні. Ми пропонуємо товари різної цінової категорії, де кожен покупець може вибрати вот тут для себе відповідний по дизайну стілець, ціна якого приємно дивує всіх відвідувачів.

 

Призначення і місце установки – важливі критерії вибору

  • Стільці, якими користуються щодня, повинні бути легкими і мобільними.
  • Пластикові, алюмінієві вироби, моделі з гнутих березової фанери легко пересуваються з місця на місце.
  • Великовагові дерев’яні стільці на масивних ніжках, привносять в інтер’єр відчуття урочистості і презентабельності, доречні в парадній їдальні.
  • Для кухні потрібні предмети обстановки з легких у догляді матеріалів, не всмоктують вологу і запахи.
  • Прекрасно увіллються в загальний ансамбль вітальні моделі зі шкіряною, текстильною оббивкою в тон м’яких меблів.
  • На веранді доречні стільці з масиву тика, практичні пластикові конструкції, стійкі до капризів природи.
  • У малогабаритних квартирах або рясно декорованих приміщеннях доцільно встановлювати прозорі пластикові стільці. Прозора меблі не перевантажує інтер’єр, сприяє легкості просторової композиції. Прозорий стілець можна прикрасити яскравим чохлом і змінити стиль приміщення, переставивши кольорові акценти.

Зручність – індивідуальний критерій вибору
Перед відвідуванням меблевого салону варто визначитися, які стільці потрібні: м’які, жорсткі, звичайної конструкції, складні, з підлокітниками. Можливо, виникне бажання придбати різні конструктивно, але єдині за стилем моделі.
У меблевому салоні, вибравши візуально привабливий варіант, обов’язково потрібно його випробувати.

У сидячої на стільці людини коліна повинні згинатися під прямим кутом, ступні ніг -торкатися підлоги.Моделі з регулюванням висоти сидіння – оптимальне рішення для людей нестандартного зростання.Сидіння глибиною в 45 см вважається найбільш комфортним. При такому розмірному показнику між переднім краєм стільця і ​​ногами залишається відстань, що особливо актуально при виборі жорсткого дерев’яного, плетеного, металевого або пластикового вироби. Зручна спинка – важливий елемент, що забезпечує комфорт під час сидіння. Спершись на неї, можна зняти навантаження з ніг і попереку.

Стільці повинні відповідати дизайну приміщення, стильовому, колірного рішення інших предметів обстановки, гармонійно вписуватися в загальний антураж. Якщо придбані моделі функціональні, зручні, доречні і привабливі – вибір зроблений правильно