Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > ВИДИ І ОЗНАКИ ОСТЕОХОНДРОЗУ

ВИДИ І ОЗНАКИ ОСТЕОХОНДРОЗУ


Остеохондроз – це не лише руйнування дисків хребта, але і атрофія з порушенням тонусу м’язів утримуючих хребці, що викликають настільки специфічну при остеохондрозі біль у спині. Малорухливий спосіб життя, сидяча робота є основними причинами появи перших симптомів захворювання, проблем з хребтом.

Шийний остеохондроз в силу своїх особливостей частіше, ніж подібні ураження інших відділів хребта, призводить до небезпечних ускладнень. Як боротися з небезпечним захворюванням?
Практично на всіх стадіях захворювання пропонують зайнятися лікувальною гімнастикою, яка значно покращує стан хворого. Існує багато комплексів вправ, що застосовуються при шийному остеохондрозі. Гімнастика – відмінна профілактика остеохондрозу шийного відділу хребта, а це означає і головних болів, сколіозів, оніміння в руках і інших неприємних проявів остеохондрозу. Звертайтеся до нас spinazdorov.ru і будьте здоровими !

Остеохондроз – це хвороба жителів мегаполісів. Саме міські жителі найчастіше звертаються за лікуванням хребта. Остеохондроз буває декількох видів:

  • Остеохондроз шийного відділу хребта проявляється в появі постійних головних болів, «прострілів», потемніння в очах, відчуття запаморочення, також в деяких випадках викликає оніміння в мові, болі в районі шиї і ключиці.
  • Якщо ж у вас остеохондроз грудного відділу хребта, то Вам напевно «знайомі» больові відчуття по ходу ребер, між лопаток, які збільшуються в геометричній прогресії при глибокому вдиху.
    Поєднання цих двох видів являє собою шийно-грудний остеохондроз хребта, який викликає біль схожу на серцевий напад, яку, однак, не вдається прибрати прийомом «сердечних» ліків!
  • Остеохондроз поперекового відділу – найпоширеніший з цього виду захворювання хребта! Біль виникає не тільки в попереку, крижах, але і переходить на сідниці і стегна, часто німіють пальці стоп! Людина під час нападів не може випрямитися або зігнутися, підніматися по сходах або довго перебувати у вертикальному положенні, ходьба його стомлює і заподіює біль, формується викривлення хребта.

Ускладнення при остеохондрозі

Остеохондроз, що супроводжується нестерпним болем у хребті, може призвести до серйозних неврологічних проблем, наприклад, грижі міжхребцевих дисків або навіть до повного або часткового паралічу кінцівок, викликаному поразками в хребті!

Лікування остеохондрозу вимагає комплексного підходу

Остеопатія, як основний варіант лікування, дозволяє виявити причину перевантаження конкретного сегмента хребта і усунути її, запобігаючи розвитку остеохондрозу.

Особливо ефективна остеопатія в поєднанні з гірудотерапією . Гірудотерапія, або лікування п’явками, дозволяє не тільки позбутися від захворювання хребта, але і поліпшити стан організму в цілому. П’явка точково діє на біологічно активні точки, пов’язані з більшістю нервових закінчень, полегшуючи біль, нейтралізуючи джерело запалення.

Також використовуються різні лікувальні масажі, які знімають напругу, розслаблюють м’язи спини і приносять полегшення.

Гідромасаж допомагає впоратися не тільки з болем, а й надає дивовижний позитивний результат: тіло стає більш гнучким, поліпшується рухливість суглобів і хребта!

Також показані сеанси кріотерапії. Лікування холодом надає протибольової, протизапальний і загоювальний ефект. Загальна кріотерапія ефективна не тільки при остеохондрозі, а й грижі міжхребцевих дисків, мігрені і різних больових синдромах.