Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Види і склад сучасних пральних порошків

Види і склад сучасних пральних порошків

У своєму складі більшість пральних порошків містять наступні компоненти:
• Поверхневі активні речовини
• Зв’язуючі елементи
• Відбілюючі добавки
• Допоміжні субстанції (ферменти або ароматичні речовини)

Якщо у вас або ваших знайомих з’явилася алергія або дерматит, подразнення шкіри або порушення обміну речовин, якщо ваша дитина кашляє перед сном, то варто задуматися про те, що причиною цього може бути пральний порошок. Вміст фосфатів у засобах побутової хімії, що не перевищують 5%, не є шкідливим для людського організму. А ось безфосфатні пральні порошки – побутова хімія без отрави. В магазині Gutenmarket  http://gutenmarket.com.ua/catalog/stiralnye_poroshki/ ми допоможемо вирішити найрізноманітніші проблеми з наведенням чистоти і порядку. Виведення складних плям візьмуть на себе пральні порошки без фосфатів відомих виробників. Ви можете прати безфосфатні порошками дитячі речі та пелюшки навіть без функції додаткового полоскання! Ці порошки не залишають ніякого запаху на речах і прекрасно виполікуються . При пранні білих речей ми рекомендуємо користуватися кисневими відбілювачами , для виведення плям органічного походження – жовчним милом. Асортимент безфосфатних засобів для прання постійно розширюється, ми раді запропонувати вам найновіші розробки . Якщо ви не знаєте, який засіб підібрати для специфічної проблеми – зверніться до наших консультантів за допомогою на сайті або відвідайте наш магазин!

 

 

Поряд зі звичайними миючими засобами існують міксовий пральні порошки. У них основний пральний порошок упакований окремо від засоби по зменшенню жорсткості води і відбілюючого речовини. Вони змішуються лише на початку процесу прання. Всі пральні субстанції поряд з їх компонентами можуть існувати в рідкому або порошкоподібному стані.

  • Зв’язуючі речовини призначені для пом’якшення води та усунення утворення накипу (випадання кальцію) на частинах пральних агрегатів і різної одязі. Замість застосовувалися раніше фосфатів у даний час використовуються їх замінники. В основній своїй масі це цеоліти – силікат алюмінію і натрію в комбінації з полімерними матеріалами. Вони володіють зв’язує впливом на іони кальцію під час іонного обміну і запобігають генерування накипу.
  • Відбілюючі компоненти важливі з погляду обробки плям на білизну різного кольору. Також вони необхідні для тонкого і піддаються кип’ятіння білизни.

За допомогою окислення відбілюючі добавки чистячих засобів ефективно видаляють забруднення від фруктів, червоного вина і овочів. Для цього в переважній більшості випадків використовується перборат натрію. У ході прання при температурі понад шістдесяти градусів за Цельсієм він виділяє відбілюючі компоненти. Також у складі прального порошку можуть бути присутніми активатори відбілювання. Під їх дією процес запускається вже при сорока градусах.

Допоміжні речовини – це:

  • Розщеплюють крохмаль і білок ферменти
  • Розчинники бруду. Вони підтримують грязьові частки в підвішеному стані
  • Перешкоджають компоненти. Вони лімітують хімічні реакції, до яких відноситься генерація піни, або ж запобігають їх (корозійні процеси)

Ароматичні добавки

Виконавчі засоби.

Ці речовини забезпечують сипучі властивості прального порошку.
Виділяють кілька видів цієї побутової хімії, а саме:

  1. Пральні порошки універсальної властивості
  2. Пральні порошки спеціального призначення

Допоміжні продукти

Речовини для подальшої обробки.
Перша категорія пральних порошків застосовна для прання при будь-яких температурних режимах. Їх коник – оброблення білизни сильною і нормальної забрудненості.
Спеціальні пральні порошки використовуються в процесі прання різнобарвного і найтоншого білизни з вовни.
Концентровані пральні продукти – гранули – являють собою особливу форму спеціальних і універсальних порошків. Але в порівнянні зі звичайними продуктами вони володіють підвищеним стирає ефектом при тому ж дозуванні.

У складі допоміжних засобів є ферменти для розщеплення засохлих забруднень крохмалю і білка.
Остання категорія ліквідує статичні напруги, пом’якшує білизну і в тій чи іншій мірі його розгладжує.