Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Види зубних протезів, які краще?

Види зубних протезів, які краще?

 

Деякі пацієнти задаються питанням: для чого вони потрібні і які взагалі бувають види зубних протезів? Справа в тому, що при втраті навіть одного зуба ми відчуваємо певну незручність і постійне відчуття дискомфорту.

 • По-перше, це естетичний дефект, відсутній елемент в зубному ряду видно здалеку.
 • По-друге, зуби людини беруть участь в звуковидобуванні при розмові, тому втрата зуба може спричинити за собою погіршення дикції, людина починає шепелявити, присвистував при розмові і т.д.

Крім того, це може спричинити за собою зсув усього зубного ряду, в результаті чого може порушитися прикус і з’явиться безліч інших побічних захворювань. Тому дуже важливо вчасно звернутися до фахівця і встановити якісні зубні протези.

 

 

Протезування зубів: види і ціни

У багатьох зубні протези асоціюються з так званої вставною щелепою. Але сучасні технології не стоять на місці і крім традиційних знімних протезів існують інші види протезування зубів:

 • коронки і зубні мости, в тому числі з металокераміки, безметалова кераміки, наприклад, оксиду цирконію, а також прості металеві та пластмасові;
 • бюльгельние протези на замках;
 • протезування на імплантатах (міні-, базальних та ін.).

Зубні протези: які краще?

Хороші зубні протези повинні не тільки відновлювати жувальну функцію і естетику зубного ряду, а й сприяти подальшому збереженню зубів, що залишилися і функції скронево-нижньощелепного суглоба. Кожна людина індивідуальна, у всіх різні показання та протипоказання, різний вік і прикус, різне положення і кількість відсутніх зубів. Отже, не існує однозначної і універсальної відповіді на питання: “який зубний протез найкращий”. Для кожного пацієнта відповідь на це питання буде своїм власним, тому наш стоматолог-ортопед аналізує безліч факторів, і лише потім індивідуально пропонує пацієнту один або декілька видів зубних протезів, які підійдуть в його конкретному випадку.

Будь-який вид протезування зубів в нашій клініці, це:

 • Застосування гіпоалергенних матеріалів у виробництві зубних протезів. Це дозволяє виключити індивідуальну непереносимість.
 • Щільне прилягання конструкції до слизової ясна. Отже, знижується ймовірність потрапляння їжі і розмноження інфекції в непотрібних порожнинах.
 • Відмінний рівень міцності. Так, зубні протези завжди поступаються за фортеці своїм зубам, але, дотримуючись правил використання зубних протезів (які ми завжди даємо нашим пацієнтам), Ваш зубний протез прослужить Вам довгі роки.
 • Чудовий естетичний вигляд. Ми виготовляємо зубні протези, які навіть фахівець не завжди зможе відрізнити від справжніх зубів.
 • Тривалий термін служби. У нас є гарантія на зубні протези, її термін залежить від типу протеза і матеріалу, з якого він виготовлений.
 • Швидке звикання. Виконуючи всі рекомендації нашого стоматолога ортопеда-, Ви зможете дуже швидко звикнути до Вашого нового зубного протезу.
 • Прийнятна вартість. Ми надаємо стоматологічні послуги чудового рівня, але це не означає, що наші ціни повинні бути захмарними! Приходьте на консультацію і разом зі стоматологом-ортопедом Ви зможете підібрати варіант зубного протезування, який влаштує Вас за всіма параметрами: зручність, естетика і вартість.

Тому, незалежно від того, який вид зубного протеза Ви разом зі стоматологом-ортопедом виберете в нашій клініці, можете бути впевнені: у Вас найкращий зубний протез!