Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Яєчний порошок

Яєчний порошок

Все про яєчний порошок

Яйце домашньої птиці, як відомо, містить велику кількість білка і інших поживних речовин, тому воно так популярно в харчуванні. Яйця, до того ж, вважаються продуктом дієтичним: одне куряче яйце містить всього 90 кКал. Технології висушування яєць стали відповіддю на складні воєнні умови: яйце володіє досить-таки коротким терміном зберігання, воно відрізняється крихкістю, через що цей продукт складно транспортувати. У воєнні роки і з’явився яєчний порошок. Цей продукт являє собою концентрат, виготовлений з яйця птиці шляхом висушування. Одне яйце курки може бути замінене всього 10 грамами порошку. У яєчного концентрату є деякі переваги:

  • ​​він дешевше,
  • легко транспортується,
  • довше зберігається.

 

Яєчний порошок – це досить рідкісний товар, але користується на ринку він серйозним попитом в основному серед тих, хто вирушає в далекі походи і не має можливості взяти з собою сирі курячі яйця або серед тих, хто пече кулінарні вироби як у промислових, так і в господарських масштабах. Вартість порошку, виготовленого шляхом висушування яєць, у кілька разів нижче, ніж вартість натурального яйця. Придбати   яичный порошок на ru.all.biz можна у нас. Купуючи яєчний порошок оптом можна не тільки надовго забезпечити себе корисним продуктом харчування, але й істотно заощадити.

 

Як проходить приготування яєчного порошку?

У першу чергу білок і жовток відокремлюють від шкаралупи, потім їх змішують в однорідну масу і висушують методом розпилення.

Завдяки застосуванню сучасного обладнання всі корисні властивості натуральних яєць зберігаються і в концентраті. Якісний яєчний порошок повинен бути світло-жовтого або насичено-жовтого кольору, мати запах і смак яйця і не мати ніяких сторонніх запахів і присмаків.

Структура – порошкоподібна, однорідна, можуть бути грудочки, які легко розбиваються. Яєчний концентрат входить до складу таких популярних продуктів, як майонез, різні паштети, хлібобулочні вироби. У складі яєчного порошку більше 42% білка. Порошок досить швидко псується, якщо зберігати його в неправильних умовах. Цьому сприяє великий вміст жиру і висока гігроскопічність.

 

Головні причини швидкого псування продукту – кисень, волога, висока температура і світло. Яєчний порошок повинен зберігатися в герметичній упаковці (наприклад, в запаяному поліетиленовому пакеті або в металевій банці). Термін зберігання продукту становить 6 місяців при температурі не вище 20 градусів Цельсія і вологості повітря до 50%. До 2 років порошок може зберігатися при температурі до 2 градусів за Цельсієм.

Вихідні – час, коли можна побалувати і себе, і около солоденьким. Пропонуємо вам рецепт дуже легкого, ніжного, по-літньому охолоджуючого чізкейку з додаванням вишень https://mys.ua/vishnevii-chizkeik-p47894.html , який, до того ж, не вимагає випічки. Спробуйте!