Ви знаходитесь тут: Головна > Колядки > Як одягти сина в гості

Як одягти сина в гості

У дитинстві всі ми любили прикрашати ляльок. Ось ми виросли, і замість ляльок у нас – наші дітки. Так хочеться, щоб твоя дитина завжди виглядала краще за всіх. З дівчатками якось простіше – купила красиве платтячко, і «справа в капелюсі». Набагато складніше тим, кому пощастило народити хлопчика. Питання: як одягнути сина в гості, часто перетворюється на справжню головоломку. Деякі матусі скаржаться, що для хлопчиків важко знайти гарний одяг.

 

Як одягти сина в гості

Як одягти сина в гості

Інші – навпаки, говорять, що хлопчики не такі примхливі, як дівчата, тому їх одягнути легше. Однак, обидва ці думки помилкові. Адже малюки так само люблять красивий одяг, як і малятка, і також люблять красиві речі. Просто часто хлопчиків виховують так, щоб вони більше уваги приділяли більш серйозних речей, ніж одяг.

 

Підбираємо одяг для хлопчика

Який набір одягу повинен бути в гардеробі кожного хлопчика? В першу чергу, купуй вироби тільки з натуральних тканин. Майки й футболки для детей – зручний і універсальний наряд. Однак не забувай купувати синочкові і сорочки з коміром.

Особливе питання – штани. Зазвичай хлопчики дуже люблять кишені, тому постарайся придбати штани з кишенями. Зазвичай брюки погано тримаються на талії малюка через те, що у нього ще дитяча фігурка. У цьому випадку допоможе гумка на ремені ззаду. З взуття обов’язково купи синочкові на літо сандалі. Хлопчики дуже рухливі, а в капцях бігати не дуже-то зручно.

 

Підбираємо одяг для хлопчика

Підбираємо одяг для хлопчика

Збираємося в гості

З елементарним набором одягу ми вже розібралися. Але ось одвічне питання всіх мам, які збираються в гості: у що одягнути сина? Адже хочеться, щоб він виглядав святково і нарядно, але, разом з тим йому було зручно. Також хочеться, щоб дитина не заляпати соусом або соком щойно куплений костюм. Як же бути?

Ось кілька правил. Перше: завжди одягай малюка по погоді. Якщо ви йдете в гості в теплу пору року, не варто наряджати крихітку «в сто одежинок». У квартирі напевно тепло, і малюк може просто спотіти. Дізнайся у подруги, чи працює в кімнаті кондиціонер. Якщо так, то можна одягнутися і потепліше – малюк може застудитися і влітку.

Якщо ж ти хочеш взяти дитину в гості восени або взимку, то вибір одягу залежить також і від того, як ти плануєш туди добиратися. Враховуй, поїдеш ти на маршрутці або на машині. Твоє бажання, щоб малюк виглядав ошатно і красиво, дуже похвально. Однак, ти повинна врахувати, що в гостях і в дорозі малюк може забруднити новий костюмчик.

 

Завжди одягай малюка по погоді

Завжди одягай малюка по погоді

Якщо ти все ж хочеш, щоб синочок продемонстрував у гостях новий наряд, візьми з собою спеціальний нагрудник, щоб під час їжі прикрити одяг. Також можеш одягнути дитину в «двошаровий» одяг. Зверху нехай буде ошатна кофта або піджачок. Під низ можна надіти сорочечку чи футболку, яку не шкода забруднити. Таким чином, малюк постане перед господарями «при параді», а перед їжею зніми чистеньке «верх».

Те ж можна порадити й тобі. Адже ти вирушаєш не просто в гості, а в гості з дитиною. Тому і твоє вбрання може бути в будь-який момент забруднене. Вибираючи одяг для візиту, постарайся врахувати всі ці моменти.