Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Як правильно вибрати дитячі санки

Як правильно вибрати дитячі санки

sanki-5

Однією з найулюбленіших зимових забав у дорослих і дітей залишається катання з гірки. На сьогоднішній день магазини пропонують широкий асортимент санок, тому підійти до вибору такої важливої ​​покупки необхідно дуже відповідально і грунтовно, так як від цього залежить, наскільки санки будуть функціональні, безпечні для вашої дитини, а також як довго будуть служити і приносити радість малюкові. Буде правильніше, якщо здійснюючи покупку, ви візьмете дитину з собою: відразу буде помітно, яка модель йому сподобалася. Дитячі санки – це заміна в зимову пору дитячих колясок. Якщо дитина постарше (понад п’ять років) – то санки будуть заміною велосипеду або самокату. Тобто, потрібні вони для перевезення малюків або для забави та розваги. А раз служать вони в першу чергу для малюків, то повинні бути барвистими, виглядати великою іграшкою, створювати настрій зимового свята. Іграшка, та ще на якій можна їхати, принесе задоволення дітям будь-якого віку. Санки можуть служити для катання на рівнинній місцевості і для катання з гір. Конструктивно вони, звичайно, будуть відрізнятися, але головна задача будь-яких санок – ковзання. Веселий сміх вашої крихти на здоровому морозце – це чи не головне щастя і радість для батьків.

Купити дитячі санки  в Україні ви можете в інтернет- магазині “Велоцентр” . Висока якість за розумною ціною ! Купуйте для своїх дітей найкраще .

Які види санок бувають і чим вони один від одного відрізняються
За матеріалом виготовлення санки діляться на:

  • металеві;
  • дерев’яні;
  • пластикові.

Металеві санки – санки нашого дитинства. Всі ми пам’ятаємо дощечки різних кольорів і полози листової сталі. Ціна їх відносно невелика, вони дуже міцні. Якщо ми вибираємо металеві санки, то варто звернути увагу на алюмінієві: вони легкі і іноді робляться складними. Металеві санки часто забезпечені знімними спинками, завдяки чому можна промайнути з гори на животі вниз головою.

Дерев’яні санки в основному березові (вітчизняні) або букові (зарубіжні). Букові – міцніше, слабкіше піддаються зносу. Красиво виглядають вони все цілком, але особливо – вигнуті дерев’яні полози. Це санки з казок. Якщо вони з розписом, то несуть національний колорит. Можуть бути плетеними (з лози), що особливо красиво. Але вони – рідкість, в основному робляться на замовлення. Недолік всіх дерев’яних санок: сніг, сольові розчини і вода швидко руйнують декоративне покриття, поверхня стає недоглянутою.

Пластикові санки – це санки останніх десятиліть. Незважаючи на невеликий вік, уже мають кілька модифікацій:

  • санки-санчата – для катання з гір; без спинок, підлокітників і ручок. На деяких з них можна кататися батькам разом з дітьми;
  • санки-льодянки, що нагадують підкладки або коритця. Зазвичай без полозів, швидкісні, тому мають ручки і гальмо;
  • снігомобілі – пластикові санки, мають кермо і дві лижі, завдяки чому швидкісний спуск стає керованим;
  • снігокати, які схожі на триколісний велосипед: кермо і три лижі. Мають металеву раму всередині, тому можливо кататися від п’яти років до старості.

Нижня вікова межа визначена через можливість не впоратися з керуванням і переворотом досить важкою конструкції;
надувні санки – ті ж ледянки, але надуті повітрям – найбільш безпечний вид транспорту. Витримують спеку і холод (-35 ° – + 70 ° С), тому і влітку використовуються в якості плотика або сидіння в поході.

  • Ще існують санки-коляски. Це коляска, але на полозах. Їх деталі можуть бути виготовлені з металу, композитних матеріалів, дерева і пластика. У таких санках є м’яке сидіння, ремені безпеки, підніжка. Ручка дозволяє котити дитини перед собою. Плюси: конструкція дуже легка і складна. Мінус – немає захисту від снігу та вітру.

На що варто звернути увагу при виборі дитячих санок

Найголовнішим критерієм, природно, є безпека. На ній зав’язаний весь вибір. Висота і ширина буде впливати на розташування центру тяжіння, від якого залежить стійкість санок. Чим менше висота і більше ширина, тим менше можливостей для перевертання. Для зовсім маленьких потрібно вибирати санки з ручкою ззаду і ременями безпеки, так дитина завжди знаходиться перед очима батьків. Якщо з санками доводиться часто їздити в громадському транспорті, потрібно вибирати легкі складні. Для катання дітей в конвертах санки підбираються з дощечками, перпендикулярними полозам, щоб запобігти можливості с’езжанія дитини. Металеві вітчизняні санки – самі довговічні. Найкомфортніше малюкові, якщо санки мають підставку для ніг. Якщо розраховуєте на багаторічне використання, купуйте санки-трансформери: з часом, відкинувши спинку і ручку, ваше чадо буде кататися з гірок самостійно. Від легкості санок залежить, скільки разів ваша дитина з’їде з гори: з легкими він в черговий раз швидше підніметься на гору. Обов’язково потрібно при виборі перевірити, щоб не було гострих кутів і граней. Враховуйте також і те, що при морозах більше 20 ° С багато видів пластику стають крихкими. Ну і, звичайно, зовнішній вигляд санок – дитина повинна любити їх.