Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Як правильно вибрати плитку в ванну кімнату

Як правильно вибрати плитку в ванну кімнату

Ні для кого не секрет, що при обробки ванної кімнати великою популярністю користується керамічна плитка, асортимент яких у наш час значно виріс. Але виникає наступне питання, як правильно підібрати підходящу? Вибрати яскраву або навпаки, підібрати щось ніжне? У чому різниця між облицювальної і підлоги плиткою? Які тенденції зараз в моді? Дана стаття, розповість Вам на які моменти варто звернути увагу при виборі керамічної плитки.

Продаж та оптовый склад керамической плитки – це наша основна спеціалізація. Допоможемо вибрати асортимент, надамо обладнання, рекламні матеріали, дамо необхідну інформацію про характеристики та технічні особливості керамічної плитки.
Ми пропонуємо якісні та оригінальні колекції керамічної плитки від провідних європейських фабрик-виробників. Керамічна плитка оптом з Італії, Іспанії та Португалії представлена ​​більш ніж в 80 колекціях, розрахованих на самого вимогливого покупця.

 

Як вибрати плитку в ванну кімнату

Якщо Ви хочете, що б ванна кімната була зроблена в певному стилі або кольоровій гамі, тоді, насамперед, необхідно підібрати плитку, а потім вже приділити увагу сантехніці. На сьогоднішній день виробники керамічної плитки стали виробляти колекції, які складаються з трьох видів: настінна, підлогова і декоративні елементи. Всі ці види об’їдені одній колірній гамою або певним стилем. Таки чином, купуючи ту чи іншу колекцію, Ви позбавляєте себе від зайвої роботи підбору кольорів або продумування деталей. Підлогова і настінні плитки сильно відрізняються один від одного. Плитка, призначена для підлоги матова, більш щільна і міцна, вона менш сприйнятлива до різної побутової хімії, завдяки чому малюнок і колір не зношуються. Також у неї менший рівень водопоглинання. Найголовніше, на що слід звернути увагу при покупці, це те, щоб плитка не була слизькою, оскільки при попаданні на неї води Ви можете отримати серйозну травму.

плитка для ванної

Настінна або облицювальна плитка ніжніша, її рівень водопоглащение близько 20%, більше того, сама по собі плитка м’яка, завдяки чому її можна пристосувати до будь-яких нерівностей стіни. Не менш важливим нюансом при виборі керамічної плитки є кольору. Професіонали не радять купувати яскраву плитку, такі кольори як помаранчевий, червоний і жовтий, замість того, щоб допомогти вам розслабиться навпаки, будуть тримати Вас в напрузі.

Більш вдалим вибором є плитка ніжних і ненав’язливих кольорів, таких як блідо рожевого, блакитного або бежевого, такі кольори діють розслаблюючу на нервову систему. Багато компаній займаються виготовленням керамічних плиток, кожна з яких віддає переваги того чи іншого стилю.

У висновку хочеться додати, що Ваша ванна кімната повністю у Ваших руках, не бійтеся експериментувати і пробувати щось нове, в це Вам завжди допоможуть виробники керамічних плит, які щороку випускають все нові колекції.