Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Як роздобути пишні вуста: збільшення губ гіалуроновою кислотою

Як роздобути пишні вуста: збільшення губ гіалуроновою кислотою

У 21 столітті рідкісна дівчина не мріє скласти гідну конкуренцію визнаним зіркам кіно і шоу-бізнесу. Рівняючись на зовнішність найкрасивіших світу цього, багато панянки прагнуть у що б то не стало поліпшити дане їм природою. Незважаючи на притаманну сучасним стандартам краси шаблонність, значний бюст, сідниці аля Джей Ло і неприродно пухкі губи продовжують залишатися незмінним трендом і жаданої мрією безлічі дівчат у всьому світі. Стати міс Досконалість допомогою пластичної хірургії – мабуть, занадто радикальний метод перетворення власної зовнішності. На відміну від нього, ін’єкційна контурна пластика (без хірургічного втручання) зарекомендувала себе як набагато менша «з двох зол». Само собою зрозуміло, що можливості ін’єкційної методики в значній мірі поступаються тим, якими володіє хірургічна. І все ж їх цілком достатньо для того, щоб скорегувати окремі ділянки особи, зокрема обсяг і форму губ. Впевнені, що тема збільшення губ представляє інтерес для багатьох з наших читачок. Про те, як роздобути пишні вуста за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти, про показання, протипоказання, плюси, мінуси і технології даної процедури повідає наша стаття.

Ласкаво просимо до нас на сайт .У нас Ви дізнаєтесь все про увеличение губ . Корисна інформація, поради .рекомендації . PRINCESS – одні з найпопулярніших препаратів для естетичної медицини в Європі, що завоювали загальне визнання як європейських, так і російських косметологов.Вам ніколи не хотілося повернути вашу молодість і згладити ознаки старіння? З Princess ми даємо можливість реалізувати вашу мрію природним і безпечним способом.
Princess пожвавить шкіру обличчя, розкривши вашу природну красу. Наш продукт розроблений для лікування широкого спектру косметологічних послуг:
* Прибрати зморшки, складки і рубці
* Заповнити обсяг особи
* Збільшити губи
* Омолодити шкіру .

 

Гіалуронова кислота – що за диво-речовина?

Мало хто знає, що гіалуронова кислота – це натуральне речовина, що є незмінною складовою людського організму. Вироблюваний фібробластами (основний «будівельний матеріал» сполучної тканини), диво-компонент відповідає за своєчасне забезпечення тканин життєво необхідною вологою. Будучи насиченими рідиною, тканини зберігають пружність і тим самим перешкоджають утворенню зморшок на поверхні шкіри. Гіалуронову кислоту можна спостерігати у складі безлічі сучасних косметичних засобів. Відомо, що регулярне штучне постачання організму даною речовиною, загрожує припиненням його природного вироблення. Тому використання щоденної косметики з високою концентрацією гіалуронової кислоти вважається вкрай небажаним. Поряд з корекцією вікових змін обличчя, гіалуронова кислота застосовується для збільшення розміру губ та зміни їх контуру. При цьому на відміну від силіконових наповнювачів, вона абсолютно натуральна і нешкідлива для здоров’я людини.

Збільшення губ гіалуронової кислотою: для кого актуально?

Косметологи, що спеціалізуються в області контурної пластики, часто ділять своїх пацієнток на 3 категорії:

 • Дівчата від 17 до 30 років. Пацієнтками такий вікової категорії в більшості випадків керує бажання підвищити свою сексуальність і привабливість в очах сильної статі.
 • Жінки після 30 років. Воліють контурну пластику як засіб боротьби з першими ознаками старіння. Багато жінок цього віку виявляють бажання поліпшити форму губ, у тому числі виправити їх асиметрію.
 • Дами після 50 років. Вирішуються на процедуру з метою омолодження обличчя і поліпшення зовнішнього вигляду губ – їх пропорцій, форми, кольору та контуру.

Кому контурна пластика губ протипоказана?

До числа факторів, несумісних з процедурою збільшення губ гіалуроновою кислотою, відносяться наступні:

 • онкологія;
  захворювання крові, в тому числі проблеми з її згортанням;
  підвищена чутливість до гіалуронової кислоти;
  вагітність і годування грудьми;
  пошкодження шкірних покривів в зоні ін’єкцій;
  рубці і шрами в області губ;
  загострення інфекційних захворювань;
  вірус герпесу;
  псоріаз;
  атопічний дерматит;
  епілепсія;
  присутність в губах інших філлерів.

Як відбувається процедура збільшення губ гіалуроновою кислотою?

Як правило, тривалість заходу щодо збільшення губ гіалуроновою кислотою варіюється в межах однієї години. Починають процедуру з знеболювання губ місцевими анестетиками і обробки їх поверхні спеціальним антисептиком. Введення гіалуронової кислоти здійснюють за допомогою тонкої голки, якою здійснюють в середньому 10-20 проколів. Невелике почервоніння, набряк і припухлість – це природна реакція шкіри, яка зберігається не довше за 2-х годин (рідше днів) після завершення маніпуляцій. Кінцевий результат виконаної косметологом роботи можна оцінювати не раніше, ніж через дві доби. Саме стільки часу необхідно для повного розподілу наповнювача в губах. Через кілька тижнів після первинної процедури може виникнути необхідність корекції. Найчастіше таке трапляється при сильній асиметрії губ і якщо не вдалося досягти оптимального обсягу з першого разу. Після ін’єкцій гіалуронової кислоти можна розраховувати на збереження ефекту пишних губ протягом півроку.

Плюси 

 • безпека і безболісність процедури;
  нехірургічний метод;
  здатність гіалуронової кислоти розсмоктуватися (є можливість повернутися до первісної геометрії губ);
  мінімальний ризик міграції та відторгнення введеної речовини;
  гіпоалергенність гіалуронової кислоти;
  можливість зменшити кількість введеного препарату (за допомогою гіалуронідаза – ферменту, що руйнує кислоту);
  додатковий ефект омолодження особи (за рахунок розгладження дрібних зморшок в області рота);
  відсутність вікових обмежень і періоду реабілітації;
  нетривалість процедури;
  більш прийнятна цінова політика в порівнянні з пластичною хірургією.

 

У завершенні хочемо навести висловлювання відомого французького мораліста Жана де Лабрюйера. Можливо, саме в ньому ви знайдете відповідь на питання про доцільність збільшення власних губ: «У кожного своє поняття про жіночої привабливості; краса – це щось більш непорушне і не залежне від смаків і суджень ».