Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Як схуднути за допомогою йогурту?

Як схуднути за допомогою йогурту?

38722_0

 

Яке харчування підібрати для себе, щоб схуднути і не нашкодити власному здоров’ю? Цим питанням задаються багато українців, які стежать за своєю вагою і не хочуть опинитися на лікарняному ліжку після прийому шкідливих таблеток для схуднення або виснажливих дієт. Здоров’я і бажану вагу забезпечать йогурти, приготовані в домашніх умовах. Тут важливо вибрати найкориснішу і правильну закваску для домашнього йогурту.

Найголовніше – бактерії

Не секрет, що всі ми хочемо добре виглядати, бути стрункими і як можна довше зберігати молодість обличчя і тіла. Наш зовнішній вигляд безпосередньо залежить від нашого фізичного здоров’я. Зокрема, від роботи травної системи та обміну речовин. Адже абсолютно всі процеси в організмі пов’язані із засвоєнням поживних речовин, вітамінів і мікроелементів. Ці речовини, по суті, є цеглинками, з яких будується наше тіло. Тому дуже важливо, щоб вони надходили в організм у достатній кількості і засвоювалися повноцінно. А відповідальність за розщеплення і засвоєння поживних речовин несе кишечник.

Основна функція кишечника – переробляти їжу і розщеплювати її на корисні складові. Виконують цю функцію бактерії, які живуть в кишечнику – мікрофлора. На жаль, бактерії, які складають мікрофлору людини – дуже ніжні створіння, вони як ніхто схильні до згубного впливу багатьох чинників: хвороби і прийом ліків, продукти з консервантами, незбалансоване і неповноцінне харчування, забруднення навколишнього середовища, стреси і багато іншого. Все це згубно позначається на нашій мікрофлорі – бактерії гинуть, і в результаті – погіршується самопочуття і здоров’я, порушується метаболізм. Першими ознаками порушеного метаболізму є:

– Авітаміноз;
– В’ялість шкіри;
– Тьмяне волосся, ламкі нігті, погані зуби;
– Постійна втома і болючість;
– Надмірна вага.

Боротьба з останнім пунктом – надмірною вагою часто виявляється найбільш складною, адже коли склад мікрофлори і робота кишечника порушені, позбутися зайвих кілограмів не допомагають ні спорт, ні дієти. Тому в процесі схуднення особливо важливо підтримувати здоров’я мікрофлори кишечника. І, що важливо, зовсім нескладно.

Для підтримки балансу біфідо-, лакто-і інших бактерій в кишечнику, зовсім не обов’язково пригорщами ковтати таблетки, це можна робити природним і природним шляхом. Достатньо кілька разів на тиждень їсти йогурти та інші кисломолочні продукти, які містять живі лакто-і біфідобактерії.

Щоб не розраховувати на сумлінність виробника йогуртів та наявність у продукті дійсно живих бактерій, краще зайнятися приготуванням йогурту вдома самостійно. Для цього вам знадобиться молоко і бактеріальна закваска, яку можна купити в будь-якій аптеці.

Вибір закваски

З кожним роком вибір заквасок в Україні зростає, тому дуже важливо навчитися розбиратися в них. При виборі закваски обов’язково зверніть увагу на її якість:

1. Бактеріальний склад закваски (він повинен бути прописаний на упаковці) – чим більше видів бактерій, тим корисніше буде йогурт, адже кожен вид бактерій відповідає за виконання своєї функції в нашому організмі.

2. Вага сухого продукту в пакетику: 0,5 або 1 грам. Чим більше закваски всередині, тим більша кількість живих бактерій.

3. Умови зберігання закваски – бактерії залишаються живими при температурі не вище +10 С.

4. Кількість йогурту, яку, в результаті, виходить приготувати з однієї упаковки закваски, різна: з одних заквасок – 3 літри йогурту, з інших – всього 1 літ. У випадку з трьома літрами – це відмінна можливість заощадити. Так що звертайте увагу на упаковку.

Вибір закваски – не єдина складова домашнього йогурту. Ще один інгредієнт – молоко. Ви можете взяти будь-яке молоко за смаком: дітям краще готувати на дитячому молоці, тим, хто стежить за своєю вагою – використовувати молоко низької жирності. Необхідна кількість молока зазначена на упаковці з закваскою.

Фітнес-йогурт

Якщо ви хочете підтримати здоров’я мікрофлори і урізноманітнити свій раціон живими йогуртами, ви можете використовувати будьякі закваски, головне, щоб кількість видів лакто і біфідобактерій в заквасці було не менше 5-6. Якщо ж необхідно знизити вагу і відновити обмін речовин, то вам потрібно звернути увагу на закваску, яка була розроблена і створена для цих цілей.

А саме: у квітні 2012 року компанія «ГудФуд» (ТМ GoodFood) презентувала новий унікальний, який не має аналогів на ринку України, продукт – закваску Йогурт Фітнес. Його розробкою і підбором найбільш ефективної комбінації бактерій займалися кращі мікробіологи і дієтологи Європи та України.

В результаті був створений комплекс бактерій, які мають найбільш виражений вплив на обмінні процеси організму. До складу заквасок Йогурт Фітнес від «ГудФуд» входить 10 видів бактерій. Вони максимально ефективно сприяють зниженню ваги природним шляхом. Дія цієї закваски унікально, оскільки вона не тільки прискорює обмін речовин і знижує кількість підшкірного жиру, але сприяє зменшенню жиру безпосередньо на внутрішніх органах. Для активізації процесу схуднення, достатньо вживати 200-300 мл Йогурту Фітнес протягом 2-4-х тижнів. Знайти ці закваски НЕ проблематично – вони є в кожній другій аптеці України.

Як готувати йогурт

Приготування йогурту вдома не вимагає великих зусиль і багато часу. Процес з вашою участю займає всього 5 хвилин.

– Готувати йогурти можна з будь-якого молока. Суперпастеризоване молоко (в упаковці Тетра-Пак) підігрійте до 38-40 градусів. Будь-яке інше молоко спочатку потрібно прокип’ятити, а потім охолодити до 38-40 градусів.

– Вміст одного пакетика висипати в тепле молоко і добре перемішати. З одного пакетика закваски Йогурт Фітнес виходить 3 літра йогурту.

– Якщо ви використовуєте йогуртницю, треба перелити молоко із закваскою в стаканчики йогуртниці і включити згідно інструкції.

– Якщо Ви готуєте в каструлі, банку або іншому посуді – перелийте в неї молоко, закрийте кришкою і загорніть у плед, для збереження тепла.

Готовий продукт зберігати в холодильнику не більше 5 діб, тому що корисні бактерії залишаються живими всього 5 днів. Час приготування для кожного виду закваски вказано на упаковці.

При дотриманні дієти ви зможете швидко досягти бажанного результату піся чого вам може знадобитися навіть епіляція зони бікіні від професіонального центру лазерної епіляції лазерок. Ві більше не будетесоромитися виходити на пляж та будете задоволенні з свого вигляду.