Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Як відновити зір – допоможе Кропива

Як відновити зір – допоможе Кропива

Як відновити зір - допоможе Кропива

Як відновити зір – допоможе Кропива

Як відновити зір нашій планеті росте багато всяких рослин , всі вони мають своє призначення , свої лікувальні властивості. Але , справжнім лідером , багатьма народами визнана кропива. Ця унікальна трава багата залізом , сіркою і калієм. Кропива – природний полівітамінний концентрат . Кропива знайшла широке застосування для лікування різних хвороб людини і тварин.

Якщо за зиму Ваш зір сильно погіршився , то , звичайно ж , ви можете використовувати окуляри з товстими лінзами або лінзи neo vision . Але швидше ви захочете його відновити , причому якомога швидше. І народна медицина зможе вам допомогти. Застосування молодої кропиви в даному випадку буде найактуальнішим .

застосування

кропива
Нарвіть жменю молодої кропиви і відразу залийте склянкою окропу і дайте настоятися хвилин десять. Все, можна лікуватися. Пити цей настій треба по трохи, так щоб весь стакан настою випити протягом дня . Чому відвар потрібно пити малими порціями ? Сподіваюся , що ви знаєте , що препарати кропиви підвищують згортання крові. Якщо у вас підвищена згортання крові, можна паралельно приймати чверть таблетки аспірину вранці .

Що ви отримаєте?

За один місяць прийому кропив’яного відвару у вас покращиться зір на 2-3 діоптрій .
Так як кропива володіє найсильнішими кровоочисними властивостями , прийняття даного настою допоможе зняти симптоми хронічної втоми , які ми відчуваємо навесні , так як вітамінів у продуктах харчування зимового асортименту мало.
Доросла кропива теж має цілющі властивості . Тільки ефект буде вже не той , часу знадобиться в два рази більше. Якщо ви пропустили період зростання молодої кропиви , а вилікуватися вам потрібно в короткі терміни , можна використовувати коріння , вони теж добре діють.

Приготування коріння кропиви
Корінці кропиви треба правильно приготувати. Викопавши коріння , ретельно обтрусіть від землі , потім струменем холодної води змийте залишки землі і відразу ж укладіть їх на протяг. Як тільки корінці стануть ламкими , подрібніть їх в кавомолці. Застосування порошку з кропиви. На кінчику чайної ложки порошку залити окропом , настояти десять хвилин і можна пити , тим же способом , що і молоду кропиву .

У селах старі люди п’ють настій , як зі свіжої кропиви , так і висушеної .
Не рекомендується робити настоянку з кропиви на спирту , так як спирт вбиває всі цінні властивості.

Дітям, що страждають діатезом дуже корисний кропив’яний відвар. Діти, що живуть влітку в селі і приймаючі « кропив’яний курс » , надовго забувають про свої проблеми шкірного походження. Досить двох тижневого курсу прийому цього настою , при цьому , з раціону дитини нічого не потрібно виключати .

протипоказання
Як би вам не хотілося застосувати кропив’яне лікування : але якщо у вас підвищена згортання крові , ви гіпертонік , у вас атеросклероз , цей метод лікування , а саме кропив’яний курс , вам протипоказаний.

Якщо ж все – таки , вирішите розпочати застосування , не забувайте паралельно приймати препаратипрепараты для лечения глаз придбати які завжди можна на сайті apteka74.ru