Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Як впоратися з листопадовою нудьгою

Як впоратися з листопадовою нудьгою

 Як впоратися з листопадовою нудьгою

Як впоратися з листопадовою нудьгою

Листопад – один з найбільш депресивних періодів , пов’язано це з природним недоліком сонячного світла. В організмі людини знижується вироблення гормону мелатоніну , який відповідає за гарний настрій і бадьорість організму. Звідси млявість , занепад сил і депресія.

Нескладні поради фахівці допоможуть впоратися з листопадовою нудьгою і благополучно дочекатися зими в повному здоров’ї і доброму настрої .

У всіх кімнатах , крім спалень , краще використовувати галогенові або люмінесцентні лампи: таке світло максимально наближений до денного . Особливо це стосується робочих приміщень. Встановлено , що для нормальної мозкової діяльності в кімнаті 18-20 кв.м. потрібно освітлення не менше 250 Вт
У цей період обмін речовин в організмі сповільнюється , тому фізична активність повинна бути знижена порівняно з літнім  навантаженням. Роби наголос не на силові вправи , а на аеробну активність , йогу , стретчинг . Чудово допомагають організму плавання і різні танці.
Щоб швидше привести організм в норму , корисно його зігріти , в тому числі зсередини. Мова йде не про алкогольні напої ! Чашка гарячого підбадьорливого чаю зараз буде до речі , як ніколи , а замість підбадьорливого холодного обливання устрій тілу ранковий теплий душ.
Позбутися від нудьги і підвищити працездатність можна за допомогою запахів. Чудово знімають втому цитрусові аромати : апельсина , мандарина або грейпфрута.
У період дефіциту сонячного світла фахівці радять приймати на ніч заспокійливі з легким седативним ефектом – півонія , пустирник , валеріану , а вранці « підбадьорювати » організм , наприклад , чаєм зі звіробоєм . Такий напій сприяє виробленню серотоніну , «гормону щастя» .

Если вы любите путешествовать то возможно вас заинтересует интересный сайт про красивые места:  http://world-womans.ru/cat/krasivye-mesta.aspx .Там вы найдете много интересных идей для запланирования своего отпуска а также узнаете истории старинных городов.