Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Як вибрати масажне крісло

Як вибрати масажне крісло


Масажні крісла випускають декількох видів. Всі вони відрізняються ціною, функціональністю і застосовуються в різних сферах. Виділяють три основні категорії масажних крісел.
Види масажних крісел

Офісні масажні крісла мають ергономічний дизайн, компактні розміри і відносно низьку ціну. Використовуються вони для облаштування робочих місць в офісах і вдома. Від звичайних офісних крісел зовні вони майже не відрізняються. Різниця полягає у вбудованих механізмах для масажу – це повітряні подушки, роликові та вібраційні механізми. Більш сучасні модифікації офісних крісел можуть мати функцію підігріву.

Масажні крісла для дому – це міцні багатофункціональні пристрої з простим управлінням. У них закладено багато програм на виконання різних функцій і комбінацій масажу. Випускаються моделі, укомплектовані приставками для масажу кінцівок – ступень і пальців рук, гідромасажними ваннами, інфрачервоним підігрівом, столиками для дрібного приладдя. Бюджетні варіанти крісел позбавлені деяких функцій, таких як прослуховування плеєра, підключення навушників і ін. Всі достоїнства існуючих домашніх масажних крісел досить складно перерахувати, оскільки постійно з’являються все більш досконалі моделі.

 

Види масажу

Їх декілька – це розминка, розтягування, поплескування, постукування, вібраційний масаж, точковий масаж шиатцу, повітряно-компресійний масаж, масаж 3D.

Розминання, розтягування, поплескування, постукування – види масажу, які розслаблюють м’язи, покращують кровотік і активізують всі життєво важливі процеси організму. Вібраційний масаж сприяє відновленню органів і тканин і покращує обмінні процеси. Точковий масаж при впливі на біологічно активні точки знімає нервову і м’язову напругу і нормалізує стан тканин. Повітряно-компресійний масаж м’яким впливом подушок розминає всі м’язи тіла, заспокоюючи і розслабляючи.

Функціональність

Функціональність масажних крісел реалізується декількома способами впливу на тіло людини:

  • Групою роликів, які повільно переміщаються в різні боки по всіх частинах тіла: шиї, плечах, спині, попереку, стегон, сідниць, руках і ногах. Чим більше роликів має масажне крісло, тим краще це відбитися на виконанні процедури – масаж буде значно ефективніше. В даний час існує до півсотні типів впливу роликів. Роботу роликових механізмів доповнюють підігрів, вакуумний, повітряно-компресійний і вібраційний масаж. Їх комбінацій в топових моделях крісел може бути необмежене число.
  • Точковим апаратним впливом на акупунктурні (біологічно важливі) точки, розташовані на тілі людини. Вплив на активні точки, масажне крісло здійснює направлено, в результаті чого відновлюється енергетичний баланс, можливості і життєві сили організму.
  • Повітряно-компресійними подушками, розташованими по всьому крісла. Подушки наповнюються повітрям, то стискаються, то розтискаються, активно розминаючи і масажуючи всі м’язи тіла.
  • Вібродискамі, вбудованими в сидіння і спинку крісла, які рухаються від периферійних ділянок до центру тіла.

Функція підігріву

Підігрів – одна із сучасних операцій масажного крісла. Вона, безумовно, впливає на вартість, але в теж час може замінити ряд медичних процедур. Переважно вибирати моделі з підігрівом спини, ніг і попереку. Вони більше підходять тим, хто відчуває напругу і втому після трудового дня.

Контроль управління

Всі масажні крісла управляються за допомогою пульта. Бажано, щоб він був русифікований, в такому випадку управляти кріслом, змінювати зону впливу, вибирати тип масажу стане ще простіше.

Додатково

Сучасні крісла можуть мати багато корисних функцій. Існують масажні крісла, які перед початком процедури сканують тело.Сканірованіе створює в пам’яті комп’ютера об’ємну модель фігури користувача, шляхом визначення вигинів і розмірів тіла. Додатково здійснюється вимірювання температури, тиску і напруження м’язів, визначаються больові точки і за результатами сканування підбирається ідеальна програма як одного виду масажу, так і в комплексі.

Функція Zero-G або система нульової гравітації – нова технологія, яка дозволяє досягти ідеального положення користувачем. Досягається баланс, при якому відчуття власної ваги повністю зникає.

Функція ZERO Настінні дозволяє присунути обладнання максимально впритул до стіни, робить крісло універсальним, комфортним у використанні і компактним.

Протипоказання

Існують протипоказання для використання масажних крісел. Масаж протипоказаний людям, страждаючим аневрезмой, тромбозом, варикозом, дерматитами, інфекційними захворюваннями. Також зазвичай не призначають масаж:

  • Дітям до 12 років
  • вагітним жінкам
  • після важких операцій і травм
  • при онкологічних захворюваннях
  • при загостренні хронічних хвороб

Матеріал

Як матеріал для масажних крісел може бути використана натуральна шкіра або екошкіра (штучна). Натуральну шкіру використовують в моделях преміум-класу. Завдяки сучасним технологіям, пило-та грязеотталкивающей просочуванні крісло з натуральної шкіри довго зберігає первинний колір і еластичність. Штучна шкіра не поступається по практичності натуральною. На перший погляд Екошкіра складно відрізнити від натуральної, і при цьому вона не вигоряє на сонці, відмінно чиститься, не боїться води і коштує набагато дешевше.

При виборі крісла необхідно звернути увагу на гарантійні зобов’язання – період, коли завод-виготовлювач надає гарантійне обслуговування: здійснює безкоштовну заміну несправних деталей і ремонт крісла.