Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Як вибрати обруч для схуднення?

Як вибрати обруч для схуднення?

Види обручів для схуднення

Види обручів для схуднення

Легкий порожнистий обруч

Легкі моделі виготовляються з пластика або алюмінію. Даний варіант підходить новачкам, які вирішили приступити до тренувань – місцевого впливу на жирові запаси такий обруч практично не робить ( за малої ваги ) .

У той же час тренування з ним не пройдуть дарма – утримати легку модель під час обертання набагато складніше , ніж важку ( на це доводиться витрачати більшу кількість енергії ) .

Для довідки : вага пластикової моделі складає 200 г , вага алюмінієвої – 500 г , середня вартість – 50-200 рублів.

обважений обруч

Такі обручі відрізняються лише тим , що внутрішня їх частина заповнюється певним матеріалом . Важкі обручі можуть важити від 900 г до 2 -х кг. Вони забезпечують виражений вплив на талію та стегна , ефективно розбивають целюліт , але перші тренування з їх використанням супроводжуються появою синців . Середня ціна – 200-800 рублів.

масажний обруч

Масажні обручі – чудова альтернатива утяжеленним моделями. Вони забезпечують масажну дію на тіло завдяки тому , що внутрішня їх частина оснащується гумовими шипами , кульками , ребристими і магнітними вставками , а також присосками (в останньому випадку здійснюється вакуумний масаж).

На жаль , тренування з цим видом обруча також можуть супроводжуватися появою неприємних симптомів: почервонінням і свербінням шкіри , легкої хворобливістю . Середня вартість – 800-1500 рублів , вага моделі варіюється в межах 1.2-2 кг.

Гнучкий обруч ( Gymflextor )

Цей обруч запатентований – він представляє собою армоване еластичне кільце , заповнюване повітрям. Жімфлекстор використовують як універсального тренажера: його крутять на талії як звичайний обруч , а також виконують різні вправи для розвитку м’язів ніг , рук , преса , спини ( інструкція додається до моделі – з її допомогою можна «створити » 8 тренажерів з різним рівнем навантаження) . За місяць вдається прибрати 10-12 см об’єму в області талії. Вартість – від 1900 рублів , вага – 3 кг (можна знайти і більш важкі моделі).

розбірні  обручі

Розбірні моделі складаються з 7-8 секцій (вони можуть бути гладкими , масажними або ж обтяжені ) . Такий обруч не займає багато місця , тому так любимо людьми, що живуть в малогабаритних квартирах. Вага розбірних обручів знаходиться в межах 1.5-2 кг , вартість – від 300 рублів.

Який обруч для схуднення переважно?

Будь-яка з запропонованих вище моделей в тій чи іншій мірі дозволить вам схуднути. При виборі варто оцінити рівень своєї фізичної підготовки: новачкам доведеться обмежитися легкими моделями , які в міру набуття досвіду можна замінювати більш важкими обручами . Зверніть увагу : оптимальна вага обручів знаходиться в межах 1.5-2 кг. Важкі моделі підходять лише самим досвідченим користувачам .

Якщо жирові відкладення сконцентровані в області живота і стегон зверніть увагу на обтяжені або масажні моделі . Тим , хто звик займатися « завжди і скрізь» знадобляться розбірні моделі .

Відгуки покупців

Судячи з відгуків , найоптимальнішим обручем для схуднення є Жімфлекстор . Незважаючи на вагу моделі ( 3 кг) , тренування переносяться легко і не викликають неприємних симптомів.

І наостанок маленька порада : для підвищення ефективності тренувань придбайте дві моделі – легку і важку. Завдяки такому поєднанню ви будете витрачати велику кількість енергії і активно опрацьовувати проблемні зони.