Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Як вибрати памперси?

Як вибрати памперси?

Використання якісних сучасних підгузників значно полегшує життя батькам і підвищує рівень комфорту дитини. При виборі підгузників доводиться враховувати безліч моментів.

 

Дитячі підгузники, які ми вибираємо для наших дорогоцінних малюків, за рівнем якості повинні відповідати найвищим критеріям, адже ніжна шкіра немовлят має підвищену чутливість. Так, памперси рятують нас від незручностей і клопіткої суєти, пов’язаної зі зміною пелюшок і пранням, але і їх вибір іноді може викликати труднощі. Часто нам на власному досвіді, ігноруючи рекламні ролики та поради подруг, доводиться робити висновки про те, який саме тип підгузників від якого виробника ідеально підходить для власної крошкі. Підгузніки Дада – це абсолютно нові польські памперси на нашому ринку.

 

 

Матеріал для підгузників

Матеріал виготовлення залежить від типу підгузників.

  • Багаторазові моделі проводяться з бавовняної тканини.
  • Одноразові підгузники (памперси) складаються мінімум з трьох шарів.

Внутрішній шар вбирає вологу, другий шар затримує вологу завдяки целюлозі, третій шар являє собою вологостійкий матеріал. Підгузники, як правило, роблять з бавовняної тканини і целюлози.

Конструкція підгузників для дітей різної статі відрізняється, оскільки у дівчаток основна кількість вологи потрапляє на задню і центральну частину підгузника, а у хлопчиків – на передню.

Багаторазові або одноразові підгузники?

Існує безліч думок як про одноразові, так і багаторазові підгузниках. Кожен вид має свої переваги і недоліки.

Особливості одноразових підгузників:

  • економія часу для дорослих;
  • постійне відчуття сухості у дитини; висока вартість;
  • синтетичні матеріали у складі; відсутність у дитини сприйняття своїх відправлень;
  • нездатність батьків визначати частоту сечовипускання; відсутність дихання шкіри через шару плівки.

Багаторазові підгузники володіють наступними характеристиками:

  • виробляються з натуральних матеріалів; дозволяють шкірі дихати;
  • дитина відчуває свої відправлення; батьки можуть простежити частоту сечовипускання; за вартістю виходять набагато дешевше, що дозволяє підгузники купити недорого;
  • необхідно постійно мити і сушити;
  • мають межу вбирання вологи, після якого намокають.

Кращі памперси для новонароджених

Батьки часто задаються питанням, де дешевше купити підгузники. Але потім стикаються з новою проблемою – вибору відповідних памперсів. Існують критерії, за якими визначається рівень якості виробів: відповідність розміру заявленому віку і вазі дітей, матеріал виготовлення, вид застосовуваного абсорбенту, якість фіксуючих елементів, додаткові властивості (індикатор наповнення, сіточка всередині і т.д.).