Ви знаходитесь тут: Головна > Здоров'я > Яка основна причина прищів на підборідді

Яка основна причина прищів на підборідді

Прищі – висипання непередбачувані. Улюблене заняття їх – ні-ні, та й вискочити на якому-небудь самому помітному місці перед яким-небудь найважливішою подією. Кожен, у кого назрівав прищ, а бувало це з усіма, задавався питанням: “Чому?” На підборідді прищі з’являються з різних причин. Давайте розглянемо деякі з них.

Перша причина прищів на підборідді: «Це у вас нервове»

Якщо ви понервувати, заїли стрес парою шоколадок, можна чекати реакції організму у вигляді непрошених прикрас на шкірі. Якщо ви недосипаєте, нічого не їсте і тільки п’єте каву, то ризик появи прищів теж досить великий.

Друга причина прищів на підборідді: «Сезонне загострення»

Виникнення прищів може бути пов’язано з ослабленням імунітету, з простудою і, як наслідок, зниженням захисних функцій шкіри при несприятливих погодних умовах.

Третя причина прищів на підборідді: «Прояв симптомів»

Згідно постулатам східної медицини, шкіра є проекцією внутрішніх органів, і висипання на ній пов’язані з порушенням їх роботи. Підборіддя «відповідає» за функціонування органів малого тазу, грудних залоз, яєчників і яєчок. Також на цю зону проектуються проблеми шлунково-кишкового тракту.

Четверта причина прищів на підборідді: «Гормональна нестабільність»

Гормональна перебудова організму в період дорослішання супроводжується висипаннями на шкірі. Це тимчасова проблема. Але якщо при обстеженні виявиться більш серйозне гормональне порушення, наприклад підвищене вироблення чоловічих гормонів у дівчини – андрогенних, то буде призначено комплексне лікування.

П’ята, шоста і всі інші причини появи прищів:

  • Погані звички – одна з поширених причин довгого лікування вугрового висипу. З’явився природним чином прищик привертає підвищену увагу юнака чи дівчини, виникає потреба весь час лікувати його: припікати, видавлювати, колупати, змащувати, промивати. Результат – розростання висипань, поява ускладнень у вигляді рубців на шкірі.
  • Періоральний дерматит – алергічне захворювання, що характеризується висипаннями дрібних прищиків в області рота і підборіддя. Часто виникає при використанні косметики, зайвому прагненні до чистоти. У чоловіків – у формі подразнення після гоління.
  • Демодекоз – хронічне захворювання, що викликається кліщем, який може мешкати в протоках сальних залоз.
  • Кератоз – надмірний розвиток рогового шару шкіри в області волосяних мішечків і закупорювання сальних проток, в результаті чого вміст залоз не виводиться назовні і утворює вузлик на шкірі.

Всі ці причини укупі можуть викликати акне – хронічну хворобу сальних залоз, обумовлену генетичною схильністю.

Якщо у вас просто вискочив прищик перед доленосним побаченням або діловою зустріччю, не зважайте на це надто пильної уваги, просто продезінфікуйте шкіру, підсушіть її і замаскуйте цей незначний дефект Косметикою Дешели. Читайте дешели отзывы на сайті  femaleway.ru й ви зрозумієте що кращої косметики просто немає. Блищіть чарівністю, дотепністю, професійними якостями і будьте впевнені, що помітять тільки їх і вас – без всяких прищів. А якщо вас все ж замучили прищі на підборідді, лікування краще довірити компетентного спеціаліста.