Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Заколисує в поїздці? Способи вирішення проблеми

Заколисує в поїздці? Способи вирішення проблеми

 Заколисує в поїздці? Способи вирішення проблеми

Заколисує в поїздці? Способи вирішення проблеми

Що робити , якщо в поїздці заколисує і кожна подорож перетворюється на тортури ? Така проблема є у багатьох. Однак дискомфорт , пов’язаний з перебуванням в рухомому транспорті , можна перемогти або хоча б зменшити .

Перш за все, перед подорожжю тобі потрібно гарненько виспатися. Сонний стан , слабкість і втома – вороги вестибулярного апарату .

Вирушаючи в поїздку , щільно поїж  , але не переїдай – інакше поява нудоти тобі гарантовано . Напередодні та в день поїздки краще відмовитися від прийому алкоголю – він також послаблює вестибулярний апарат.

Духота і висока температура в салоні посилює заколисування , тому підбери відповідний одяг , щоб відчувати себе комфортно . Якщо під час подорожі передбачаються зупинки – обов’язково виходь подихати свіжим повітрям. Пий достатню кількість рідини , краще – звичайну воду.
Чудовий засіб від заколисування – імбир або лимон. Імбирне печиво або скибочку лимона допоможуть зменшити неприємні відчуття. Допоможуть також будь які льодяники , головне – щоб вони були « з кислинкою ».
Прекрасним засобом відволіктися від неприємних думок і відчуттів є музика – візьми з собою в поїздку навушники. А ось ігри на телефоні або читання з планшета не допоможе тобі впоратися з заколисуванням – фіксація погляду на близькій  точці на тлі тряски лише збільшить дискомфорт. Під час руху автобуса краще дивитися вдалину . А ще краще – закрити очі і подрімати.