Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Жіночі брендові сонцезахисні окуляри 2015

Жіночі брендові сонцезахисні окуляри 2015

солнцезащитные очки дольче габбана

Брендові сонцезахисні окуляри для жінок в 2015 році приємно дивують різноманіттям форм і дизайнерських рішень. Але не варто забувати, що у виборі окулярів, важливо враховувати не тільки їх форму і оправу, а й основні характеристики, адже в першу чергу, це захист від шкідливого сонячного випромінювання, а вже потім стильний і модний аксесуар.

Якість і ступінь захисту

Максимальний ступінь захисту – 4 одиниці. Саме такі окуляри ідеально підійдуть для пасивного пляжного відпочинку або активного гірськолижного курорту під палючим сонцем. Окуляри з трьома одиницями також підходять для проведення часу на пляжі, за містом, на пікніках. Окуляри зі ступенем захисту 1 або 2  є відмінним рішенням для міських прогулянок.
Визначившись зі ступенем захисту і якістю очок, можна переходити до підбору форми і оправи, адже модні тенденції грають не менш важливу роль. У новому сезоні дизайнери приємно здивували новими варіаціями вже давно відомих оправ і форм, стали класичними.

Кокетливі «лисички»

Досить сміливо і в той же час інтригуюче виглядають окуляри у формі «лисички», які в новому сезоні 2015 відрізняються більш широкої оправою. Актуальне поєднання відразу декількох форм в одній моделі, що додає пікантність, оригінальність і унікальність жіночого образу.

Кольорова оправа

Безсумнівним трендом літа 2015 стали очки в досить широкій кольоровій оправі. Це відмінна можливість за допомогою аксесуара підкреслити бажане стилістичне спрямування в образі, а також свою індивідуальність.

Великі окуляри

Досить великою популярністю користуються великі окуляри, які представлені в новому сезоні в абсолютно різних геометричних формах. Такі окуляри можуть бути абсолютно круглими, квадратними, овальними. Своєрідний, але дуже популярний стиль оверсайз добрався і до колекцій модних окулярів. Безсумнівно, такі окуляри слід підбирати з обережністю, щоб отриманий в результаті образ не виглядав безглуздо і смішно.

Стильний вінтаж

Практичний кожен бренд представив у новому сезоні окуляри в стилі вінтаж. Аналізуючи представлені на суд модниць колекції окулярів даної стилістики, можна побачити, що дизайнери надихалися модою 60-70-х років. З найбільш популярних можна виділити наступні моделі – круглі окуляри, ефект димчастих стекол, а також оригінальна рогова оправа.

Оригінальні форми

Для прихильниць епатувати публіку і привертати увагу оточуючих, дизайнери представили брендові сонцезахисні окуляри оригінальних і нестандартних форм. Такі окуляри вражають уяву не лише своїми формами, а й колірними акцентами, це стосується як оправ, так і самих стекол.

Модні відтінки оправ

Крім яскравою кольоровою оправи, можна виділити темні відтінки сірого кольору, мармурові оправи, рогові, а також наявність декоративних елементів. З найбільш популярними моделями і оправами окулярів можна ознайомитися тут – http://butik-optika.ru/