Ви знаходитесь тут: Головна > ДІЄТИ І ХАРЧУВАННЯ > Життя без стресу. Корисні поради

Життя без стресу. Корисні поради

Життя без стресу. Корисні поради

Життя без стресу. Корисні поради

Стрес – це реакція організму на мінливі навколишні умови . Якщо організм зумів впоратися зі стресовою ситуацією , то йому покладений приз – «хороші» гормони. В іншому випадку йому дістануться хвороби.

В даний час стреси чекають нас постійно і сталиевід’ємною частиною життя. Щоб знизити рівень стресу , достатньо виконувати нескладні рекомендації фахівців .

займайся спортом

Переключитися з негативу на позитивну хвилю тобі допоможе будь фізичне навантаження . Басейн, фітнес , танці , пробіжки в парку – все це підійде в боротьбі зі стресом. Під час занять спортом організм виробляє гормони серотонін і ендорфін . У результаті загальний стан твого здоров’я поліпшується.

Виходь «в люди»

В осінні дні часто буває лінь вибиратися з дому. Намагайся в свій маршрут « дім-робота- дім» включати нові пункти , адже осінь – традиційний час відкриття театральних сезонів , пора  гастрольних турів , проведення виставок і фестивалів. Насичене культурне життя ефективно допоможе тобі придушити стрес і не впасти в депресію.

Спілкуйся з друзями

Близькі люди і друзі іноді знають нас краще , ніж ми самі. Тому не соромся звертатися за підтримкою до друзів у важкі моменти життя. Іноді дуже допомагає навіть слово , сказане близьким другом в потрібний момент. Та й ходити на тренування цікавіше з найкращою подругою , правда?

частіше посміхайся

Ти, звичайно , знаєш , що сміх продовжує життя. А ще він здатний активно боротися зі стресом. Дістань з полиці або закачай в планшет твори визнаних класиків гумористичного жанру – Ільфа і Петрова , Чехова , О.Генрі . Осінь – саме час переглянути улюблені комедії. Ти побачиш , що гумор і сміх – прекрасно захищають від стресу і осінньої нудьги .